Real je ostao četvrti s četiri boda manje od Sociedada
08. studenoga 2020. u 23:33 3 komentara 1217 prikaza
La Liga Santander - Valencia v Real Madrid
Pogledajte galeriju 1/3

Nogometaši Real Madrida doživjeli su težak 4:1 poraz na gostovanju kod Valencije u 9. kolu Primere. Junak dvoboja bio je igrač Valencije Carlos Soler, koji je iz kaznenih udaraca zabio hat-trick.

Ivan Jurić Zaigrali Rebić i Kalinić Hrvatskog stratega sekunde dijelile od velikog trijumfa na San Siru!

Real je doživio najteži poraz sezone iako na Mestalli ništa nije ukazivalo na potop, jer je Kraljevski klub poveo u 23. minuti golom Kareema Benzeme.

No, u 35. minuti dosuđen je penal za domaće, udarac Solera obranio je Curtois, odbijenu loptu Soler je napucao u vratnicu, a na drugoj odbijenoj lopti najbrži je bio Musah i napokon pogodio mrežu.

Ipak, aktivirao se VAR koji je naznačio da je vratar Reala prerano napustio svoj prostor na crti, ponovio se penal, a Soler je ovaj puta bio precizan.

U 43. minuti branič Reala Varane nespretno je pogodio svoju mrežu, a taj gol je priznat tek nakon dugotrajnog VAR provjeravanja. U drugom dijelu Soler je još dvaput pogađao (54, 63) iz penala i došao do rijetkog hat-tricka.

NA METI RAZBOJNIKA Opljačkana zvijezda Vatrenih, poznato je i koliko mu je lopov odnio!

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za Real.

Real je ostao četvrti s četiri boda manje od Sociedada, dok je Valencia deveta.

Josip Stanišić
KRENULO GA
Odbio je Hrvatsku i pozive iz Lijepe Naše, a sada je u Njemačkoj doživio veliku čast
Financijska pismenost
NOVA PARADIGMA
Financijska pismenost sve prepoznatija kao ključna životna vještina današnjice
  • kizz111:

Varane najbolji za greške i autogolove

• sisavac:

90 minuta odigrao modrić, po sofascoeru bio najbolji u realu, ali... zar nije niti jednom nikom dodao, nikog uposlio, nikom prodao neku foru... ovo je realnost reala. do kraja sezone bit će toga još, još će real dobiti par puta ... prikaži još! porciju. i ne, ne može sad samo dio momčad biti kriv za rezultat, igru, nikad se nije optuživalo samo obranu, gdje je tu sredina, napad, golman..? ako nemaš napad, onda te svaka ekipa stisne i obrana 90 min igra pod pritiskom. ako nemaš sredinu, napad ne dolazi do lopte, već se vraća po nju, mora izboriti, i ciao. za onu plaću kakvu primaju, oni bi trebali 90 minuta letjeti terenom. a ne vući se ko stare rage. što u konačnici i jesu. da nema sudaca, bili bi oni zlatna sredina tablice.