Ostojić: HNS nije dragovoljno predao snimke, nego je policija došla po njih
- Kamere nisu predali dragovoljno, nego je policija došla po snimke. Na njima se jasno vidi kada je znak bio vidljiv - rekao je Ostojić
Komentari 90
Ostojic tocno zna kad je kukasti kriz nacrtan. To je i logicno, jer crtac dolazi iz Iblerovaca ili scene koja je pod komandom komunista, a i koordinacija je vjerojatno vodjena s Iblerovom trgu privrzenih. Bilo bi bolje, da taj ministar kaze istinu i objavi datum kad du njegovi drugovi odlucili, da se ta svinjarija napravi. A i hajka na Sukera se vodi samo radi toga, da es paznja skine sa stvarnog pocinioca.
Sve je to nedjelo idiota po nagovoru još večeg!
Rankoviću hebo te Hns, odgovoran si isto koliko i oni, snimke imate, pa daj objavi više počinitelja ili i to hoćeš prikriti....
ovaj ostojic je nesposobni uhljeb, koristi ovu situaciju za predizborno politikanstvo umjesto da trazi krivca..policija je u najmanju ruku jednako odgovorna ko i hns…i sad umjesto da se koncentrira na ono kaj mu je posal, a to je trazenje pocinitelja, on hoda po tv i radio stanicama (gdje got mu hoce dat malo prostora) i provodi svoju predizbonu kampanju koju je bazirao na pljuvanju po hns-u (kojeg prikazuje kao hdzovu podruznicu, pa je prema tome za sve kriv hdz) - a siguran sam da nikad nece naci krivca jer ne samo da je krajnje nesposoban (a takvom niti resor ne moze bit bolji)…nego mu nije niti u interesu da nadje pocinitelja jer bi se onda fokus medija prebacil sa hns-a na pocinitelja, za njegovu predizbornu svrhu mu je trenutno puno vaznije da moze pljuvat po hns-u...
ovaj nije normalan, u svakoj zemlji bi bio izvrgnut ruglu i sramoti bog propusta, on tu vodi rat s jednim sportskim savezom? nesposobna neznanalica koja prebacuje krivnju na sportaše???
ovaj nesposobni neradnik obmanjuje javnost uz pomoć novinara i jugoslavesnkih plaćenika. pa ima li netko u redakciji večernjeg list tko može objektivno napisati članak s osvrtom na članak 8. Zakona o ustrojstvu i djelokrugu ministarstava i drugih središnjih tijela koji propisuje da sprječavanje i otkrivanje kaznenih djela, održavanje javnog reda i mira, održavanje javnih okupljanja spadaju u isljučivi djelokurg rada MUP-a. zašto novirani zataškavaju istinu? pa ne može u niti jednoj zemlji niti jedan sportski savez biti kriv za propuste policije.
Ovom čovjeku ja ne vjerujem!
Ostôja nista drugo ni ne radi , nego daje izjave novinarim .
Sjeca se jos netko kako je Zoran Milanovic za slucaj u Kistanju (maloljetnici tukli pravoslavne Bogoslove) govorio "Milanović: Crnokošuljašima se dopušta da klijaju na neistini!"... A na kraju su pocinitelji bili djeca SDP-ovskih-antifasista iz Kistanja!
Istarga mora završiti u sljedećih nekoliko tisuća godina!
... "mnogo" se ovaj drug ranko opravdava a "mnogo" svaljuje krivicu na HNS ... zašto ? ... pa zato što je cijela operacija "kukasti križ" i osmišljena kao nastavak borbe protiv HNS-a drugim sredstvima ... kome bi doli jugo komunistima palo na pamet instrumentalizirati najgori huliganski ološ u borbi protiv HNS-? ... a zašto to oni rade ? ... pa zato što žele na "najvažniju sporednu stvar na Svijetu" staviti svoju crvenu jugo petokrakašu šapu kao što su na nevladine udruge, HRT, DORH, USKOK i sve drugo što bi trebalo biti nezavisno u svom djelovanju a ne mogu niti podnijeti domoljubno ozračje koje oko nogometne reprezentacije vlada ... strava ...
Bla bla bla
Ničija nije do zore sjala,još malo ...
Dosta vise rankovicu ostojicu pljuvanja po institucijama ove drzave!
Dvije rakete su ispaljene,gdje,kad i tko ih je ispalio kad su tribine bile prazne a oko stadiona vani policija?!ovaj ostaje kod svojih prica samo da bi policija ostala nedotaknuta i kao oni su odradili svoj posao dobro.Gdje su privedeni oni koji su te raket ispalili i od koga?! A jel pise na snimkama i kad je svastika nacrtana i tko ju je iscrtao,da se ne trudite previse nego odmah znate tko je i gdje stanuje,e Ranko Ranko jos ce mo se svega nacuti od tebe.
Neka Ministar Ostojic objasni javnosti ali on vodi "istragu protiv HNS-a" i za koja kaznena djela tereti HNS - ili neka pocne konacno voditi istragu protiv nepoznatog/nepoznatih pocinitelja i neka konacno prezentira nekakve rezultate javnosti!
@MK----- Kad su saznali tko je i da je sdp/ovac prestali su sa pricama,zamukli .Da je bio HDZ/ovac lapali bi danima a u novinama bilo izvanredna vijest.
Iblerovci ,ovo nije tema branitelji nego nogomet.
Cuo je sto je Zoran Stevanovic-FARE jucer rekao,da ne vjeruje o izbacivanju repreztentacije iz EP/a ,Ranko na svemu radi da nas izbace.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
šta mu to znači da HNS nije dragovoljno predao snimke? da su to odbili pa su su tražili sudski nalog??! ja ovom ostojiću više ništa ne vjerujem! njegove izjave nedostojne su ministra policije! on vodi nekakav politički rat protiv HNS-a kao da su sami HNS-ovci iscrtali kukasti križ?! pa gdje je tom ostojiću profesionalni dignitet i profesionalna distanca prema inkriminiranom događaju?! slušajući njega, nije kriv kriminalac koji je nacrtao kukasti križ, nego je kriva žrtva tj. HNS jer nisu uočili i spriječili to crtanje!?? onda je kriva i banka kad je opljačkaju, a ne kriminalac koji je to uradio?? pa ovo je sramotno!!!