Rakitić izašao minutu nakon gola Barcelone za pobjedu

01. veljače 2018. u 23:21 1 komentara 818 prikaza
Barcelona Valencia španjolski kup
Pogledajte galeriju 1/6

Barcelona je u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja na Nou Campu s 1:0 pobijedila Valenciju

Marko Pjaca PET 'MILIJUNAŠA' Tko bi to pogodio: Za ova dva Hrvata je najviše plaćeno

Katalonci su imali potpunu dominaciju u prvih 45 minuta, loptu u nogama 80 posto, čak devet kornera, stvorili šest prilika, no nijedna nije bila prava, pa se na odmor otišlo bez golova.

U 48. minuti sjajnu solo akciju imao je Messi, no udarac odlazi pokraj gola. Trenutak odluke dogodio se u 67. minuti kada je Messi ubacio s lijeve strane, a na drugoj vratnici loptu je dočekao Suarez te ju glavom zakucao u mrežu za 1:0.

Do kraja utakmice Barcelona je tražila i drugi gol, no rezultat se nije mijenjao pa će na uzvrat koji je sljedeći tjedan s minimalnom prednošću.

Ivan Rakitić igrao je do 68. minute kada ga je zamijenio Paulinho.

U drugoj polufinalnoj utakmici Leganes i Sevilla u srijedu su odigrali 1:1.

Kruno Jurčić (1) NOVI IZAZOV Kruno Jurčić ima novi klub: Evo koga je preuzeo SVI BJEŽE, ON OSTAO Rijekin reprezentativac otkrio istinu koja se mnogima neće svidjeti Leia Parker TRPE ZLOSTAVLJANJE Želi prekinuti karijeru zbog uvreda na račun najvećih grudi Britanije