PSG pobijedio 6:2, Neymar zabio dva gola i asistirao

1/5
20.08.2017.
u 23:36

Na ljestvici vode PSG, Monaco i St Etienne sa po devet bodova.

U susretu 3. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je sa 6-2 pobijedio Toulouse.

Golove za PSG zabili su Neymar (31, 90+2), Rabiot (35), Cavani (75-11m), Pastore (82) i Kurzawa (84), dok su za goste zabili Gradel (18) i Julien (78).

Pariški sastav je utakmicu završio s igračem manje nakon što je u 69. minuti pocrvenio Veratti.

U ranije odigranom susretu Caen je na gostovanju pobijedio Lille 2-0, a drugi gol na utakmici postigao je hrvatski napadač Ivan Santoni u 69. minuti. Među strijelce se upisao i Damien Da Silva (5).

REZULTATI:

PSG - Toulouse            6-2 (Neymar 31,90+2, Rabiot 35, Cavani 75-11m, Pastore 82, Kurzawa 84 / Gradel 18, Julien 78)
Marseille - Angers        1-1 (Njie 17 / Toko Ekambi 70)
Lille - Caen              0-2 (Da Silva 5, SANTINI 69)

U subotu:
Nica - Guingamp           2-0 (Plea 45, Walter 47)
Rennes - Dijon            2-2 (Mubele 14, 46 / Chang-Hoon 51, Tavares 90+2-11m)
St Etienne - Amines       3-0 (Bamba 13-11m, Dabo 40-11m,66)
Troyes - Nantes           0-1 (Sala 81)
Montpellier - Strasbourg  1-1 (Congre 72 - Saadi 24)
Lyon - Bordeaux           3-3 (Fekir 10, Tete 23, Traore 74 / Malcom 41,90+1, Lerager 88)