Prvotravanjski gaf: Dinamo će ovakvim potezima do kraja izgubiti dostojanstvo...
Navijačima Hajduka ta je šala bila toliko smiješna da su Dinamovu stranicu na Facebooku odmah zasuli negativnim komentarima i prijetnjama.
Komentari 43
HoHOO kako su svi skocili na noge.Dragi Karlo i ti se pridruzujes gospodi Dasovicu,Flaku,Delacu i Junaciju.Kada se pise svasta i bez ikakvog povoda o Mamicu i Dinamu onda sutis.Zalosno je da Vi Novinari i cjelokupna Obitelj Hajduka nemate vise ni malo smisla za humor,pa ni 1. aprila.Jedva cekate da u Maksimiru netko prdne da skocite u vis kao izbaceni iz katapulta.
Dobro kakve su ovo gluposti u članku? Tovari se pobunili pa se Karlo pridružio slabijoj strani? Pa kaj je, nek rezultatima dokažu pokažu da su klub s kojim se ne treba zajebavati, a ne deračenjem i vikom "mafija, lopovi, namještanje", tko im je kriv što imaju nesposobne uprave ne znam od kad koje su ih pokrale i svele na prosjački štap da im igraju "tići" i samim time se ne mogu nositi sa financijski puno stabilnijim klubom koji onda, eto, da si za pravo da ih malo bocne kroz šalu?
nevjerojatno koje kmečanje zbog obične prvotravanjeske šale?!??
cmizdravci, nemre se čovjek ni našaliti danas...
pa brbić je pola mandat proveo pljuvajući po dinamu i svemu oko dinama. da ne pričam koliko je puta posprdno komentirao posjetu dinamovih utakmica (iako to nema veze s njim nikakve). neka piše žalbu svom prijatelju željku jovanoviću XD
Nezapamćeno sramoćenje sportske redakcije poznatije kao "naš jajduk 2".
svaka čast Tati na ovom provociranju tovara!
Cmizdravci iz hajduka i pojedini novinari ala Dasović, Flak,Delać, Mršić i Junaci nepoznaju šale, a kad oni pišu gluposti onda nikome ništa.
ovo je fakat neumjesno i glupo i k tome nije ni duhovito - u porazu se ne ponizi u pobjedi se ne uzvisi, kaze stara izreka temeljena na bibliji - kod nas se precesto likuje nad tudjim problemima (u tomee su naravno nenadmasni upravo novinari vecernjeg pogotovo kad je dinamo u pitanju), ali zar se jedan klub u kojem se dice uspjesnim djelovanjem i gradjanskom tradicijom mora spustat na taj nivo? da je ovakvu igricu objavila sportska redakcija vecernjeg (samo sa sprdanjem iz dinama) nebi nikog zacudilo jer je tako nesto na njihovom nivou i u skladu sa njhovim odnosom prema dinamu, ili da je takvu sprdnju iz dinama napravila torcida, vecernji bi se s uzitkom priklucio i to danima reklamiral kao vrhunac humora, ali ovo stvarno ne prilici dinamu…na zalost sve je vise seljacina u klubu bez smisla za humor i osnovne kulture (i na kraju krajeva, socijalne inteligencije)…a kad smo vec kod prvotravanjskih sala, umjesto ove gluposti mogli su recimo kao prvotravanjsku salu nabrojat sve reference dinamovog trenera ili napisat da su odkupili ugovor henriqueza i da on ostaje…ili da ce sa zokijem uci u slupinu lp-a…ko ljuti dinamovac sramim se da je ovakva glupost dosla iz mog kluba (ne samo zbog hajduka, nego zato sto u klubu uopce postoje osobe kojima takvo sta moze bit duhovito )...
kakva netrpeljivost u sportskoj redakciji. kad je "vrancuz čarli" opleo u običan dan po cijeloj jednoj religiji to se prozvalo satirom. kad se za 1. aprilililili šalilo s hajdukom drvlje i kamenje ( je da je malo nezgodno, jer jeer je istina ) takvu netrpeljivost možeš doživjeti još samo u istri kada zapjevaš neku thompsonovu
A preka kome trebaju imat dostojanstva,prema propalom hajduku dajte molim vas...
prefiks gradjanski je zaista postao suvisan i bez obzira bili vi sa sjevera ili juga, navijaci hajduka ili dinama, uzeti na zub pojedinca i javno ga izrugivati NIKAD ama bas NIKAD ni djeci u vrticu nije smijesno, niti se moze nazvati HUMOROM. ako tko misli drugacije natrag u vrtic na preodgoj.
Ova uprava Dinama je napravila više štete Hrvatima nego Srbi u Domovinskom ratu.
Kakvo dostojanstvo ? Dinamo nema dostojanstvo odavno, od kada ga je jugoslaven pretvorio u svoju privatnu prčiju. Postao je najomraženiji klub na ovim prostorima, koji jedva skupi 710 gledatelja na tribinama. Nekada simbol hrvatstva, danas simbol tjeranja svojih navijača sa stadiona, korupcije, nepotizma, bahatosti i primitivizma vlasnika kojemu je juga bila najbolja država.
ovo sadašnje novinarstvo su fakat, ne znam kaj reći. A privatni avion za Mamića za Monaco? A Pokud u požaru? Pa tos u veće sprdaćine (loše) nego ovo sa igricom. Nekad su ljudi išli po mineralnu vodu kad se delal Sheraton ili gledati prekooceanski brod na Savu, to su bile for, a ne ovo. I inale su duha.
Dodajte jos jedan amandman u zakon o sportu da se smije sprdati samo Dinama dok se sprdanje hajduka najostrije kaznjava.
Dinamovac sam, ali čemu ovakve provokacije i dolijevanje ulja na vatru,bez imalo ukusa, bez smisla i potrebe.
Ne zanima me nogomet ni koliko je crno ispod nokta ali jedan klub koji nakon zabrane ulaska na stadion svojih batinasa odbija odigrati utakmicu tesko da moze uzivat neki "respekt" . Rezultati su im u najmanju ruku jadni , na na Europskoj sceni Hr klubovi ne predstavljaju nista , rezultati bijedni a jedino sto im je vazno na kojem ce se odmoristu autoceste malo potuci i ugrozavat nevine ljude !
Istina je da se iz Hajduka konstantno pljuje Dinamo i da se vodi medijska hajka protiv Plavih, ali to nije nikakvo opravdanje za spuštanje na ovaj nivo. Nažalost Dinamo se vodi loše, barem u ovom medijskom dijelu, a za to je odgovoran Mamić svojim pregolemim egom, i svojom potrebom da iskače iz novina kao iz paštete. Nadam se da će privatizacija uspjeti, da u klub dođu ozbiljni ljudi, jer ovo je najobičniji cirkus
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bravo za dinamo, a hajdukovce istina boli 😁