Prosinečki s BiH vodio 2:0, na kraju jedva do boda s Grcima

26. ožujka 2019. u 23:16 0 komentara 913 prikaza
Robert Prosinečki
Pogledajte galeriju 1/5

Robert Prosinečki skakao je od sreće u 15. minuti utakmice protiv Grčke, jer njegova je momčad u tim trenucima golovima Višće (10.) i Pjanića (15.) povela 2:0. Tko bi rekao u tim trenucima da će se BiH na kraju spašavati od poraza sve do posljednjih sekundi utakmice.

Vatreni 'MALI ZELENI' Kakva čast za Hrvata! Maradona ga uvrstio među najbolje svog vremena

Grci su prvo u 64. smanjili na 2:1 golom Fortounisa iz 11-erca, a onda je samo minutu kasnije BiH ostala bez igrača zbog isključenja Pjanića (direktan crveni zbog neopreznog starta džonom).

Kolovos je u 85. izjednačio na 2:2, a igrači BiH uz puno muke ipak su uspjeli sačuvati barem jedan bod. Dinamovac Amer Gojak ušao je u igru u 90. minuti umjesto Džeke. U istoj skupini J Italija je sa 6:0 pregazila Lihtenštajn, te je sa 6 bodova vodeća u skupini, dok BiH i Grčka s četiri boda dijele drugo mjesto.

Ako je Prosinečki očajan, kako je tek švicarskom izborniku Petkoviću, čija je reprezentacija do 84. minute kod kuće vodila 3:0 protiv Danske, a na kraju je završilo 3:3. Mario Gavranović svih je 90 minuta ostao na klupi Švicarske.