Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Legenda poručuje:
Povratak na članak

'Prosinečki bi trebao biti izbornik Slovenije umjesto Kataneca'

Naša reprezentacija nije slaba, ali Katanec ne uči i ne prati moderni nogomet nego tvrdokorno radi ono što je naumio i ima svoje ideje koje se meni ne sviđaju, kazao je Oblak.

Komentari 10

DU
Deleted user
19:03 28.09.2017.

nogomet nije košarka pa je malo teže kupit 11 stranih igrača

VL
AN
Andreeejjj
23:54 28.09.2017.

*Prava Hrvatina* Pa zar opet nisu uzeo terapiju? Idi se lječi "Retardinjo" ZLOBNI!

VL
Avatar zagorac2
zagorac2
08:05 29.09.2017.

Robi bi bio super za njih jer bi bio svoj medju svojima

VL
GV
golub Vaso
07:05 29.09.2017.

Srećko i Robert su nebo i zemlja

VL
Avatar Prava Hrvatina
Prava Hrvatina
20:32 28.09.2017.

Brane Oblak je nostalgičan i subjektivan jer najmanje što treba Slovenskoj repki je balkanski trener. Oni su navikli na red, rad i poštenje i naš pravi hrvat Robi Prosinečki u takav sistem ne paše i odgovara. On je više trener za Dinamo, Crvenu Zvezdu, Pakistan ili Azerbajdžan prema svojoj kulturi i hrvatskoj naturi.

VL
BO
bozzika
01:17 29.09.2017.

ako se desi prestići će nas Slovenci i u nogometu,sramota naša što Ferrari od repke dajemo svakome da vozi

VL
LE
LeicesterCity007
22:31 28.09.2017.

izgleda starije od Cire Blaževića

VL
KO
kodifan
20:31 28.09.2017.

mogao bi Robi voditi i Hrvatsku...ali nije podoban nažalost

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.