Premijeru Plenkoviću pokazali smo ovaj stari dokument, iznenadio se: 'Pa od koga ste to dobili?'
Kao strastveni poklonik košarke hrvatski premijer i dalje vjeruje da je košarka jedan od glavnih hrvatskih kolektivnih sportova i da joj se jednom mora otvoriti, ma kada to bilo
Komentari 27
Lijepo da premijer podržava sport, posebno košarku ali kako je on uspio uopće proći lječnički sa anemijom? U Opatiji hakla jer dolje ima prijatelja zabavljača kojeg je ubacio i u HKS a taj zabavljač sina zaposlio u Kvarneru gdje je predsjednik... sve aktivnosti dotičnog zabavljača u Opatiji financira Plenki, čitaj vlada, čitaj mi!!!
Mogao se baviti sportom a nije mogao u vojsku????
Drug AP je uvijek bio uzoran član partije. Uzoran omladinac i komunist.
U Hrvatskoj je potrebno provesti lustraciju jer dok se ona ne provede neće biti moguće ići naprijed Srbi i njihove sluge moraju biti kažnjeni.
Plenković nikada nije bio u SKJ. Razvlače mu neki maturski rad u doba kada su djeca i mladi bili indoktrinirani, a obrazovnim sustavom vedrili i oblačili marksisti poput Puhovskog. Plenković nije služio Titovu jugovojsku. U vrijeme Domovinskog rata nije bio vojni obveznik. Milanović, s druge strane, dragovoljno je ušao u SKJ i služio je u JNA kao Titov gardist - pozicija rezervirana samo za dokazane režimlije. U vrijeme Domovinskog rata bio je vojni obveznik, no nije se odazvao mobilizaciji obrane Hrvatske od srpske agresije. Uz to, zove se ZORAN MILANOVIĆ. Koliko li samo u Srbiji ima ljudi s tim imenom i prezimenom? Stotine tisuća vjerojatno.
Šteta da ga lopta nije htjela.
to je bilo drugo vrijeme
I što s time tko je gdje bio član?
Milanović samo nastavlja tradiciju Hrvatskih predsjednika. Prije njega članovi SKJ bili su Tuđman, Mesić, Josipović pa i Milanović. Ne vidim tu ništa loše.
Koliko još ima članskih kartica iz Juge?
A da iskopate sta potpisuje u ime svih nas u Europi i svijetu?Mozda da iskopate napokon o nabavi cjepiva i medicinskog materijala tijekom korone koji je jos uvijek tajan?Ah to nije vas posao…
Evo sada ću se praviti mnogo pametan.Kako je moguće da premijer kao veliki ljubitelj košarke nije upriličio neki sastanak na kome bi se detaljno analiziralo stanje u tom sportu !Dovesti sve kompetentne osobe i pokrenuti se.Ne treba daleko,samo radite ono što je radio genijalni Mirko Novosel sa Cibonom.Ali,ima ih mnogo genijalnijih,većih "umova",većih " radnika"... pa smo nigdje !!!!
A kad će mu pokazati člansku kartu omladinca Saveza komunista, kao što su objavili od Jadranke Kosor?
On sada samo hakla, pa mu i reprezentacija po uzoru na njega samo hakla, tako da je nema na EP u košarci koje upravo traje.
Plenki kralj za svih
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
a što mu niste pokazali njegov maturalni rad - u kojem veliča samoupravni socijalizam???