Potres u Dinamu! Sazvana je hitna sjednica, raspravljat će o sudbini Bjelice i još jednog čovjeka
Trenutno nema nikakvih informacija hoće li u Maksimiru sutra pasti neki otkaz, ali sasvim je jasno kako ova situacija u hrvatskom prvaku više nije izdrživa.
Komentari 66
Tražili ste Zajeca i eto vam Zajec.
Pitan se , ča bi sa ovin klubom i njemu sličnima bilo, da nemaju maziva i da su par godin brez titule
Nema vama pomoći.Laku noć.
Kako reče onaj jedan autohtoni boys na izvornon zagebečkom dijalektu prije par šetimana ”ovo je zadnji voz”- i šahovnica nestade
Ovaj put ni Bjelica ne može uvesti reda discipline u svlačionicu . Glavne zvijezde rade skoro kaj god hoće,cugaju treniraju kad im se digne. Većinu ih zaboli za Dinamo( nedaju srce za Dinamo) to je njima samo prolazni klub ili dopenzionerski. Loše sastavljeni i van svake logike ugovori u kojima klub financijski propada(to traje još od predmamičevskih era). Ako se bagra ne dovede u red barem igrači mi smo zgorjeli . Glavna zvijezda Dalmatinac lijeni,srce mu u Hajduka kaj je normalno,neprofesionalna bahat vrijedi neznam kolko a ne može 60 min istrčati. Dečki koji vole Dinamo nemogu dobiti priliku od mlađih uzrasta
umjesto bijelca stavite crnca
Nemojte srušti i one glavne tribine na zapadu i Sjeveru
Vratite Mamica..
Kljunu za trenera!!!
Očekujem da se donese odluka da Kulenović mora pod zabiti 2 gola na utakmici, da Špikić ne smije pucati iznad grede i da golman mora obraniti sve udarce prema golu. Isto tako da se odlukom odluči da su svi igračii zdravi da nema ozlijeđenih, to ne smiju zaboraviti nikako
ovo se moralo dogoditi kad tad... igra se na najružnijem stadionu u Europi... nema mamića više da kupuje suce i delegate... još u tome je sportski direktorčić shebao u skoro svakom tzv. "pojačanju" kojem je mogao... ajd onaj Torente je i nešto... ostalo... ni za Cibaliju nisu...
Bitno je da nije nigdi potres u Hrvatskoj. Lako je za Dinamo.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Belici se smiješi velila Božicnica !