Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 121
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Hrvatska - Danska 29:34
Povratak na članak

Potpuno nemoćni, mogli smo i teže stradati od Danaca!

U danskom grotlu Hrvatski rukometaši poraženi u ključnoj utakmici prvog kruga, u drugi krug prenosimo samo jedan bod.

Komentari 150

CR
cruela
22:09 20.01.2011.

EUJanez1 je napisao/la: Bila je to utakmica slavlja, veselja i radosti... A je li? Koga je Slovenija pobijedila večeras? Nisam uspjela naći podatke.

VL
AW
awatar
21:34 20.01.2011.

bili smo jaki od 2003 do 2010...sedam godina....kontinuitet je jako težak posao!

VL
OB
-obrisani-
22:02 20.01.2011.

Goluza je krivac za poraz! Zabrani je Balicu da igra drugo poluvrijeme. Goluza, GO, GO AWAY! PLJUC!

VL
DA
dante76
21:47 20.01.2011.

Goluza: \"Mi necemo dopustiti da nas Hansen svojim dalekometnim sutevima unisti kao sto je to dopustila Srbija\" E bravo majstore, jesi ga zaustavio, svaka ti dala....covjek se usro u vremenu i prostoru kad nas je vidio.

VL
OB
-obrisani-
22:05 20.01.2011.

Na SP-u .su nas Danski suci *...ali U utakmici sa Francuzima ,veceras Francuzi djelom u utakmici sa Dancima ....Kako se samo lijepo povezuje.... Sve ima nekako svoje znacenje...

VL
DU
Deleted user
22:08 20.01.2011.

jao kukanje ovdje kao da je 100% promasen polufinal? Ima jos tri tekme i ako dobijemo sve tri onda imamo 7 boda i jedino Srbija moze da nas prestigne, i to s golrazlikom. Ako netko vjeruje u to onda je stvarno strucnjak.

VL
MA
Matan11
21:34 20.01.2011.

Pa da se nitko ne udostoji izaci na ovu 24orku koji nas je unakazio.

VL
OB
-obrisani-
22:09 20.01.2011.

Eh,mene briga sto nema Slov..... mene interesira sto nasi rade ,a ne sto nema Slovenije u rukometu ili kad ce one to uspjeti.... zasto se susjed mora uvijek bavit susjedom .... Pa nismo mi EUJanez .

VL
UN
unknown99
22:18 20.01.2011.

Krila-nulaaaaaaaa ______ Strlek, Zrnic? Upravo suprotno, krila nam jedino koliko toliko i funkcioniraju...

VL
OB
-obrisani-
22:10 20.01.2011.

Ima utjeha da rukometaši Hrvatske mnogo čvršče i atraktivnije igraju na SP 2011 nego što su to nogometaši HR repke radili na World Cupu 2010..

VL
MA
Majur
22:23 20.01.2011.

@janez Sta trebas?!?!?

VL
MA
Matan11
21:38 20.01.2011.

Rasulo.

VL
DU
Deleted user
20:35 20.01.2011.

Ako ne odmaknu malo s razlikom, ovo će opet biti igra živaca ..

VL
DU
Deleted user
21:33 20.01.2011.

Totalno rasulo u drugom djelu, ali i francuzi su pristrani, to je očito. gotovi smo.

VL
OB
-obrisani-
20:53 20.01.2011.

Koje nesportsko ponasanje navijaca Danske.... Zar smo mi svima tako omrazeni .... Fuj u pm.... sta smo mi skrivili,samo zato sto nismo Skandinavska zemlja... ?

VL
Avatar 170619890000
170619890000
20:15 20.01.2011.

... ako prenesemo jedan bod u slučaju da izgubimo od izarvnog konkurenta ispadamo ... ako prenesemo tri boda isti to ... jednostavno ako hoćemo do medalje moramo pobjeđivati ... i samo pobjeđivati ... a ova repka bez Lina mi ne izgleda baš spremna za to ... volio bih da se varam ... strava ...

VL
Avatar GERO2
GERO2
20:24 20.01.2011.

Samo Danci mogu izici na kraj s Francuzima,sto znaci Hrvatska ovakvom igrom ne zasluzuje ni u polufinale a svakako i nece,pa ovu tekmu s Dancima netreba ni ocekivati pobjedu,zalosno no tak je to.

VL
OB
-obrisani-
20:42 20.01.2011.

Ma ovo vec sad kosta zivaca.... Idemo decki pa sto bude..... ipak da naglasim Lacko je nas najbolji....

VL
OB
-obrisani-
20:48 20.01.2011.

Dva tri razlike bi nam mnogo pomogla... jos su nasi i dobri,nakon one jucerasnje utakmice sa Srbijom.... Danci mi izgledaju ipak svjeziji......

VL
MA
Matan11
21:29 20.01.2011.

E sad smo gotovi,

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.