Posljednji hrvatski huligan pušten iz bolnice i preseljen u srpski Alcatraz
Firić je, podsjetimo, od prije poznat policiji, iako s navijačima baš i nije bio u nekom posebnom doticaju. No, zato se često nalazio u tekstovima crne kronike.
Komentari 15
Ovo je njima Mamić namjestio igru, kad već policija i pravosuđe nisu u stanju. Preko svojih poznanstava namamio je sa par tisuća eura najokorjelije "svastičare" u BG, a ekipa ih je tamo spremno dočekala. Pet protiv šest stotina. Bravo Mamiću. Ovi će, jednom kad izađu, dobiti drhtavicu već na samo spominjanje riječi "stadion".
Jesu to Srbi. .iz Hrvatske
Bechir Rabani, švedski istaživački novinar, pronađen je mrtav u petak navečer nakon što je prokazao Roberta Aschbergova, televizijskog producenta kojeg je Soros financirao preko organizacije ‘Expo’. Smrt se dogodila nekoliko sati nakon što je Bechir Rabani objavio film nakon posjete kuće Sorosevog milijunaša TV producenta Roberta Aschberga. Neposredno prije smrti, Bechir je najavio da će objaviti više informacija o dokazima nezakonitog poslovanja Ashberga koje je otkrio tijekom istrage. Bechir Rabani postao je poznat kada je krenuo posjetiti novinare ‘Expressa’, Thomasa Mattssona i Diamonda Salihija i upitati o ”njihovom novinarstvu”. Rabani je sve snimao, ali niti jedan od dvojice novinara nije se usudio otvoriti vrata. Zatim je objavio snimku koja je postala hit na internetu. Bechir Rabani nastavio je pisati kroz projekt ”Megaphon’. Nedavno je objavio seriju dokumentaraca “U sjeni sjene”, koja se bavi silovanjima švedskih žena. Dan prije smrti napisao je zadnji post na svom blogu, a 17. prosinca ‘Megafon’ je potvrdio da je ”iznenada” umro....tj. ubijen.
Sada i Firke zna kako obrisati tuđu cipelu o nečiju glavu.
Koliko su se samo našmrkali da se poruku sa par tisuća ljudi. Jesu vam ga srbi i suknuli.
Onaj koji je rekao da hrvati nisu hrabri (isti je huškao protiv Hrvatske) trebao bi, ovoj šestorici, dati pomilovanje.
Sokolovi naši. Dajte im braniteljske penzije!!!
Koja golema kriza identiteta u Hrvata. Predlažem da si državu preimenujete iz Hrvatska u Nesrbija.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Srbi su definitivno narod koji ima kompleks...Moraju imati Marakanu ali i Alkatraz...Jadnici...