Bez učinka glavnih vedeta ništa više nismo mogli ni očekivati protiv Turaka
U 1. kolu kvalifikacija za SP 2018. u Rusiji pred praznim maksimirskim tribinama Hrvatska i Turska igrali su 1:1
Komentari 179
Ćoso bulazni kako Kalinić nije pročitao slobodnjak a iz aviona se vidilo daje odbijanac
vidim da ima dosta yugića na portalu, njihova repka danas ne igra????? Bravo Ivane, bravo Luka 1-0 .
Hajmo braco Hrvati! Zgazite ih!!!
tipka " mute " sve rješava kad Ćosić prenosi
moramo dat sve od sebe .. za pobjedu .. za melindu .. i Joe da razmjeni dres na kraju tekme da mu prsa vidimo junačka
Ćosić slavi 1-1.
Modrić je kralj
Hajmo braco Hrvati! Zgazite ih!!!
Ne razumijem zašto pišete "GOOOOOL" kad protivnici zabiju gol. Zar slavimo i kad primimo gol? Imamo li pravo ne biti toliko euforični?
Nema vece spr.dnje nego kada servi dolaze ovdje , kao , provocirati Hrvate u svezi nogometa, mmmhhmmhhmm, aaaaahahaahahahaaa.
ajmo Hrvatska,gazi turke
Cacic bi i Barcelonu napravija prosjecnom !
ajmo
Očekivano. Svaki put kad je nama 'laganini', nema pobjede. Ali bolje sad nego kasnije. Nadam se da je ovo buđenje dobrodošlo.
Volkan Babacan junak večeri.
bravo cacicu!užas!
Modric najbolji individualac danas,...
Jedini koji je ZDS danas na utakmici je Śimunić ali nema mikrofona da drekne
Stid me je kako ove naše velike zvijezde, kao ekipa, igraju loše.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Srbija - Irska 0:1 Ihihihihihi, pašalučani gube u Beogradu kao i njihovi biološki predci u Zagrebu...