Poljud će eruptirati! Ivan Perišić igra u subotu? Ostavio poruku koja je cijelu Dalmaciju digla na noge
Prije desetak dana bio je u službenom zapisniku za utakmicu, a sada bi sjajni hrvatski reprezentativac mogao dobiti priliku i da zaigra
Komentari 7
Hajduk definitivno ima najbolji marketing...barem 5000 ljudi će doći na poljud zbog ovog naslova.. naravno da Perišić neće igrati ali biti će na klupi...
Misli si Perišić, Gospe moja, di san ja to stiga.. što mi je to tribalo..
Iz dobro obaveštenih izvora saznajemo da je Perija kad je izjavio onomad "vrime je" mislio na - da obesi kopačke o klin 🤓
ne samo Dalmaciju, cilu Hrvatsku
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kamenski bi bio lud da ulazi u Dinamo. Očekuju da u Dinamo unese vlastiti kapital a pri tome mu predsjednica nadzornog odbora ima 15000 € plaču uz sve ostale benefite. Prijatelju Dragec, ostavi se tih bedastoća.