Naslovnica Sport SP 2018

Pogledajte fenomenalne golove Perišića i Mandžukića

Vrsaljko je odlično ubacio s desne strane, a Perišić fenomenalno reagirao i zatresao mrežu za 1:1.
11. srpnja 2018. u 22:25 18 komentara 9870 prikaza
Hrvatska - Engleska
Pogledajte galeriju 1/5

Hrvatska nogometna reprezentacija u Moskvi igra polufinale Svjetskog prvenstva protiv Engleske. Nažalost, taj susret nije dobro počeo za nas jer smo primili gol na samom početku.

Hrvatski navijači u Moskvi Sjajna atmosfera Spektakularne slike iz Moskve: Pogledajte sjajne hrvatske navijače

Kieran Trippier sjajno je pogodio iz slobodnog udarca za veliko slavlje engleskih navijača.

U prvom poluvremenu nismo bili dobri, ostavljali smo puno prostora Englezima, a u napadu nismo bili konkretni.

Međutim, u nastavku susreta sve se promijenilo, Hrvatska je zaigrala bolje i pritisnula. Urodilo je to plodom u 68. minuti kada smo izjednačili.

Hrvatska - Engleska Svi su protiv njega Hrvatski igrač dobio salve zvižduka na stadionu u Moskvi!

Bio je to rezultat koji nam je osigurao produžetke, u koje smo ušli sa psihološkom prednošću.

I u tim produžecima smo ostavili bolji dojam, napadali Engleze i imali nekoliko prilika, a sve je kulminiralo golom Marija Mandžukića u 109. minuti.

Perišić je glavom dao sjajnu loptu, utrčao naš lav, Super Mario  i zabio za vodstvo 2:1.

1 / 6

VIP izdvaja za Vas

• BANZO:

Maaaa kakva Engleska,ovo je druga liga za naše ali im pomažu sudac i Francuzi koji bi bilo jako dobro igrati i natrpati u finalu Engleze, Aaaajjjjjmmmmmmooooo!!!!!!!!!!