Naslovnica Sport HNL

Novi spektakularan gol Petkovića, Dinamo siguran u Zaprešiću

Domaćin je od 50. minute igrao s igračem manje, a u 68. minute sudac im je na tribine poslao i trenera.
09. prosinca 2018. u 16:47 8 komentara 6560 prikaza
Inter Dinamo
Pogledajte galeriju 1/6

Dinamo je stigao i 13. pobjede ove sezone u HNL-u. U 17. kolu slavili su u Zaprešiću kod Intera 2:0.

Cico Kranjčar U Modrića su stalno sumnjali, zato je postao najveći

Plavi su poveli u 22. minuti kada je Kadzior pucao pa uz pomoć obrane Intera prevario domaćeg vratara. Domaćin je u 50. minuti ostao s igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Čelićković.

U 61. minuti Dinamo je riješio pitanje pobjednika kada je spektakularno škaricama iz blizine zabio Petković nakon ubačaja Stojanovića s desne strane.

1 / 7

Interu je u 68. minuti isključen i trener Samir Toplak zbog prigovora suca, a plavi su do kraja utakmice rutinirano stigli do nova tri boda.

Dinamo je vodeći s 42 boda, devet više od Rijeke, dok je Inter sedmi sa 17 bodova.

Samobor: Predsjednik HGK Luka Burilović posjetio tvrtku Nord Product
SVE POZNATIJI HRVATSKI PROIZVOĐAČ
Hrvatske mobilne kuće izdrže na -25°C, a izvoze ih i u Skandinaviju: 'Sve je domaći proizvod'
Pevex
BICIKL U PROMETU
Infrastruktura i edukacija kao preduvjet za razvoj biciklističke kulture u Hrvatskoj
  • Dinamu tri boda Kraj
    Dinamo je slavio s 2:0 u Interu golovima Kadziora i Petkovića.
  • Dinamo ima 2:0 Gol
    Dinamo ima 2:0 nakon što je spektakularno škaricama iz blizine zabio Petković u 61. minuti
  • Inter s igračem manje Drugi žuti karton
    Čelićković je srušio Šunjića na sredini terena te dobio drugi žuti karton u 50. minuti
Prva HNL, 15, Zaprešić
Inter
0
2
Dinamo Kadzior (22), Petković (61)
  • Dinamu tri boda

• 90'

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade.

• 85'

Ulazimo u samo završnicu utakmice u kojoj Dinamo rutinirano ide prema tri boda.

• 83'

Posljednju zamjenu radi i Inter, izlazi Andrić a na terenu je Ljubić.

• 81'

Posljednja zamjena kod Dinama, umjesto Šunjića ulazi Gavranović.

• 77'

Kadzior izlazi iz igre, a ušao je Oršić.

• 70'

Menalo je imao sjajnu priliku za 3:0, ali je pucao pokraj gola.

• 68'

Zbog prigovora sucu isključen je i trener Intera Samir Toplak.

• 67'

Mijenja i Bjelica. Umjesto Stojanovića ušao je Menalo.

• 64'

Dvostruka zamjena kod domaćina. Luštica i Vukčević na terenu su umjesto Raka i Zulima.

• Dinamo ima 2:0

• Inter s igračem manje

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

• 45'

Završilo je prvih 45 minuta u Zaprešiću. Dinamo protiv Intera vodi s 1:0. U 22. minuti strijelac za plave bio je Kadzior.

• 39'

Rrahmani je dobio javnu opomenu.

• 33'

Vratar Zagorac spasio Dinamo. Rak je prošao po lijevoj strani i pucao, ali čuvar mreže plavih sjajno reagirao i obranio neugodan udarac.

• 27'

Kadzior je probio po desnoj strani i nabacio Petkovića koji je loše pucao glavom. Lopta jw otšla iznad vrata.

• 22'

Goooool! Dinamo vodi u Zaprešiću s 1:0. Strijelac za plave bio je Kadzior. Poljak je pucao na Interova vrata i pogodila nekoga u obrani. Lopta je preletjela vratara Matkovića i završila u mreži.

• 20'

Prvih dvadesetak minuta prošlo je u blagoj inicijativi Dinama, ali još nismo vidjeli niti jednu konkretiju akciju.

• 15'

Igra se uglavnom na sredini terena, a napokon je i Inter krenuo prema naprijed.

• 7'

Dinamo na početku ima blagu inicijativu, ali igrači Nenada Bjelice još nisu složili pravu akciju.

• 1'

Počela je utakmica u Zaprešiću. Susret sudi Damir Batinić iz Osijeka.

• Sastavi

Evo i sastava, INTER: Matković - Bosec, Šimunec, Prenga, I. Čeliković - J. Čeliković, Postonjski - Zulim, Rak, Ajayi - Andrić

Nenad Bjelica je susret s Interom izveo kombinirani sastav.

DINAMO: Zagorac - Stojanović, Lešković, Rrahmani, Leovac - Gojak, Šunjić - Kadzior, Moro, Šitum - Petković

• Plavima bi pobjeda protiv 'Diva iz predgrađa' bila dobra najava uoči posljednjeg dvoboja u skupini Europske lige. Momčad Nenada Bjelice u četvrtak (21 sat) na Maksimiru ugošćuje Anderlecht.

• Dobar dan. Vodeća momčad Prve HNL danas gostuje u Zaprešiću. U 17. kolu hrvatske lige Dinamo protiv Intera traži nova tri boda.

Tijek utakmice pratite na portalu Večernjeg lista.