Naslovnica Sport Liga prvaka

Pep Guardiola otkrio da se Dinamu sprema iznenađenje na Maksimiru

Guardiolino iznenađenje za Dinamo bit će 19-godišnji ofenzivni veznjak Phil Foden. Trener Cityja često je hvalio mladića koji je za prvu momčad debitirao sa 17-godina, ali se i žalio što mu ne može dati više minuta jer je konkurencija prejaka.
09. prosinca 2019. u 08:30 9 komentara 7570 prikaza
Pep Guardiola

Manchester City u srijedu gostuje na Maksimiru u posljednjem kolu skupine C Lige prvaka, a trener engleskog prvaka Pep Guardiola otkrio je da planira dati priliku nogometašima koji su manje igrali.

Luka Modrić NIJE UMOR UZROK Dosta mu je špekulacija! Zidane bez zadrške priznao zašto je Luka Modrić završio na klupi

– On je spreman i igrat će u srijedu. Njegovo vrijeme dolazi i vidjet ćemo ga u idućim utakmicama – rekao je Guardiola o Fodenu koji je bio strijelac protiv Dinama u prvoj utakmici (2:0) na Etihadu. Tada je ovaj mladić ušao u 90. minuti i odmah se upisao u strijelce, a u srijedu će od prve minute dobiti priliku da pokaže što zna.

Ovo vjerojatno znači da će Guardiola odmarati svoje najveće zvijezde poput Kevina de Bruynea i Raheema Sterlinga. Cityju utakmica na Maksimiru ne znači puno jer je osigurao prvo mjesto u skupini dok se Šahtar, Dinamo i Atalanta bore za drugu poziciju i osminu finala Lige prvaka.

MMA legenda FOTO Uznemirujući sadržaj! Bivši protivnik Cro Copa teško nokautiran, ostao bez dijela usne

City će vrlo teško do naslova u Engleskoj jer mu Liverpool bježi golemih 14 bodova. Hoće li onda građani "napasti" Ligu prvaka?

– Ne razmišljamo o osvajanju Lige prvaka. Želimo samo pobjeđivati – rekao je Guardiola.

Business brunch: Must have vodič za hrvatske biznismene
Slasni zalogaji
Grawe
PRIHVATI IZAZOV
Izazov za sve trkače koji žele pomoći drugima
  • franepetric:

Na žalost Dinamo ima jako male šanse protiv Cityja i to treba prihvatiti pa će biti lakše gledati tekmu... Nitko sretniji od mene da ih dobijemo ali zato šanse Atalante kod Šahtara su još manje. Šahtar je preozbiljna ekipa da ... prikaži još! ne iskoristi priliku u Ukrajini protiv Atalante koja je izrazito domaćinska ekipa što je pokazala i u skupini do sada. 4 boda sve doma uz nesretni poraz u zadnjoj minuti od Šahtara. U gostima 0 bodova a gol razlika 1:9. Bar 3 gola daje Šahtar a Pašalić jedan il nijedan. E da, još jedan preočiti zicer je Olympiakos. Ajmo Dinamo!!!

• stefj:

Znam da se mora pumpati atmosfera i da se ne smije predati unaprijed, no sve osim pobjede City-a bilo bi vrhunsko iznenađenje. Dinamo je svoju priliku prokockao s Ukrajincima u Zagrebu... Na žalost, proljeće ne ovisi o Dinamu, već o ... prikaži još! susretu u Kijevu...