Pašalić zabio za Elche, Torres zamijenio Mandžu i odlučio utakmicu

Mario Mandžukić
Reuters/PIXSELL
30.04.2015.
u 00:05

U strijelce se sinoć upisao Mario Pašalić čiji Elche je slavio protiv Deportiva (4:0). Pašalić je svoj drugi pogodak ove sezone zabio u 54. minuti.

Mario Mandžukić zamijenjen je u 62. minuti Atleticove pobjede nad Villarrealom u 34. kolu španjolskog prvenstva. Umjesto njeha ušao je Fernando Torres koji je u 74. minuti postigao jedini pogodak na utakmici. U strijelce se sinoć upisao Mario Pašalić čiji Elche je slavio protiv Deportiva (4:0). Pašalić je svoj drugi pogodak ove sezone zabio u 54. minuti.

Real Madrid slavio je protiv Almerije (3:0). Zabili su James (44.), Dos Santos (49. - autogol) i Arbeloa (85.). Ostali rezultati: Eibar - Sevilla 1:3, Celta - Malaga 1:0. Poredak: Barcelona 84, Real 82, Atletico 73...

Italija, 33. kolo: Milan - Genoa 1:3, Cesena - Atalanta 2:2, Chievo - Cagliari (Čop igrao cijeli susret) 1:0, Juventus - Fiorentina (Badelj igrao cijeli susret) 3:2, Lazio - Parma 4:0, Palermo - Torino 2:2, Sampdoria - Verona 1:1, Sassuolo - Roma 0:3. Poredak: Juventus 76, Lazio 62, Roma 61...