Ovo uništava nogomet: Sudački kaos u Ligi prvaka, legende i stručnjaci traže hitnu promjenu
Polufinala elitnog klupskog natjecanja trebala su biti festival nogometa, no pretvorila su se u debatu o VAR-u i kontroverznim pravilima. 'Te gluposti s rukom uništavaju igru...'
Komentari 3
KR
Najbolje da se dopusti igra rukama, ali ne dominantno kao u americkom "nogometu" i problema više nema...
NI
ako se lopta prvo odbije od tijela pa pogodi ruku ili je jedanaesterac ili nije. kakvo crno englesko , europsko, kinesko sudenje... ja bi da to nije jedanaesterac a neka mi netko kaze jel je ili nije.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sudački mudraci koji vode brigu o suđenju u FIFA-i, su prije 2-3 godine donijeli odluku da više nije bitna NAMJERA kad lopta dođe u kontakt s rukom, kako to piše u PNI, nego ako je ruka nije striktno uz tijelo!! Zato sada dolazi do svega i svaćega, jer sada svaki sudac odlučuju kako se to njemu sviđa, pa nije čudo da je pun stadion bio jedan od faktora, da Nizozemac, nije dosudio kazneni udarac protiv domaće momčad, kod 1-1, a na samom kraju utakmice, a kumovali su i VAR-ioci!