Ovako su govorili vatreni: Niko Kovač nije normalan, svaki dan nam vadi krv
Napisali smo u petak da Niko Kovač u svojem Berlinu polaže diplomski rad pred novim poslodavcem. Bila je to nedvojbeno utakmica života u trenerskom smislu.
Komentari 44
da prispodobim: svi ti igraču u Brazilu koji su rekli za Niku da nije normalan, nisu puku obznanili koliko cigaretlina pljugaju dnevno...
Niko i Robert su primjer da se nitko od nas 2 generacija u njemackoj ne smije vratiti u balkansku Hrvatsku, Tudmanistan, Hrvatistan, Crosklaviju. Mnogi su se vratili u HR 96-99. Svi koje sam znao vratili su se natrag i zale za izgublejnim novcem ui ulogom u Hrvatistan. Moj otac je umro o njegova kuca stoji prazna u HR. Od 1965 crncio po gradilistu u njemackoj i sve do duboke starosti nije shvatio moja uopzorenja da je HR ustvari nastavak YU zbog "Nelustracije, Abolicije, Pomirbe". Pred samu smrt dibija uvid u uzaludnost njegova uloga u "Domovinu". Nemam vise Hrvatsko Drzavljanstvo i moja djeca ne govore hrvatski jezik. Shvatio sam nacin zivota u HR. Tu posten i nepodmitljiv nema sto traziti. Izrugivaju se sa menom jer ne govorim i ne pisem savrseno Hrvatski. Gubite se... . Nikad vise HR. Uzivajte u tim ljepotama prirode i u siromstavu. Ja s svojom postenjem, radinosti, marljivosti, cestitosti, nepodmitljivosti sam dobro dosao u moju njemacku sredinu. Ljudi/Njemci koji me poznaju i iz mojih studentskih dana vele mi: dargo nam je imati takvog sugradana, mnogi mi se jako zahvale kad sam im pomogao. Hrvati po meni pljuju. Nazivaju me "srbinom" jer nisu navili na kritiku. Da Hrvatska je dno Europe. Zbogom.
ne znam zašto je narod uz naše nogometaše. Ti jebivjetri nemaju nikakve ambicije sa repkom. Niko Kovač je htio sa strogim režimom napraviti od njih vojnike i da se igra na nož. A ovi naši papci nisu htjeli tako igrati. Bolji je njima Čačić i ostatak lakrdijaša.
Kakoje sada taj Niko veliki do jucer štoče taj sa svojom disciplino bašje onaj kojimisl qore od švabe .Edanama vode ovakvi qastarbajterh državu danas mi nebí bili Svicarska neqo bi drqi qovorili bitčemo kao Kroacija
Dobrodošli na najbolju stranicu sex dating ==>> Sexydrom.com
Ma kakav Niko Kovač !? Za njega je serviser Čačić Bog nogometa !!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dobar je Niko ali je činjenica da rad u klubi i repki zahtjeva drugačiji pristup ali mlad je trener i naučiti će i taj dio, sretno u Bayernu...