Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 230
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
BIVŠI IZBORNIK
Povratak na članak

Ovako su govorili vatreni: Niko Kovač nije normalan, svaki dan nam vadi krv

Napisali smo u petak da Niko Kovač u svojem Berlinu polaže diplomski rad pred novim poslodavcem. Bila je to nedvojbeno utakmica života u trenerskom smislu.

Komentari 44

Avatar comandante
comandante
08:02 21.05.2018.

Dobar je Niko ali je činjenica da rad u klubi i repki zahtjeva drugačiji pristup ali mlad je trener i naučiti će i taj dio, sretno u Bayernu...

VL
KE
kentie
02:28 22.05.2018.

da prispodobim: svi ti igraču u Brazilu koji su rekli za Niku da nije normalan, nisu puku obznanili koliko cigaretlina pljugaju dnevno...

VL
MA
Malenkost
21:36 21.05.2018.

Niko i Robert su primjer da se nitko od nas 2 generacija u njemackoj ne smije vratiti u balkansku Hrvatsku, Tudmanistan, Hrvatistan, Crosklaviju. Mnogi su se vratili u HR 96-99. Svi koje sam znao vratili su se natrag i zale za izgublejnim novcem ui ulogom u Hrvatistan. Moj otac je umro o njegova kuca stoji prazna u HR. Od 1965 crncio po gradilistu u njemackoj i sve do duboke starosti nije shvatio moja uopzorenja da je HR ustvari nastavak YU zbog "Nelustracije, Abolicije, Pomirbe". Pred samu smrt dibija uvid u uzaludnost njegova uloga u "Domovinu". Nemam vise Hrvatsko Drzavljanstvo i moja djeca ne govore hrvatski jezik. Shvatio sam nacin zivota u HR. Tu posten i nepodmitljiv nema sto traziti. Izrugivaju se sa menom jer ne govorim i ne pisem savrseno Hrvatski. Gubite se... . Nikad vise HR. Uzivajte u tim ljepotama prirode i u siromstavu. Ja s svojom postenjem, radinosti, marljivosti, cestitosti, nepodmitljivosti sam dobro dosao u moju njemacku sredinu. Ljudi/Njemci koji me poznaju i iz mojih studentskih dana vele mi: dargo nam je imati takvog sugradana, mnogi mi se jako zahvale kad sam im pomogao. Hrvati po meni pljuju. Nazivaju me "srbinom" jer nisu navili na kritiku. Da Hrvatska je dno Europe. Zbogom.

VL
DU
Deleted user
21:39 21.05.2018.

ne znam zašto je narod uz naše nogometaše. Ti jebivjetri nemaju nikakve ambicije sa repkom. Niko Kovač je htio sa strogim režimom napraviti od njih vojnike i da se igra na nož. A ovi naši papci nisu htjeli tako igrati. Bolji je njima Čačić i ostatak lakrdijaša.

VL
SP
spuljabj
16:14 21.05.2018.

Kakoje sada taj Niko veliki do jucer štoče taj sa svojom disciplino bašje onaj kojimisl qore od švabe .Edanama vode ovakvi qastarbajterh državu danas mi nebí bili Svicarska neqo bi drqi qovorili bitčemo kao Kroacija

VL
Avatar Ikrata
Ikrata
01:25 22.05.2018.

Dobrodošli na najbolju stranicu sex dating ==>> Sexydrom.com

VL
Avatar southman
southman
08:35 21.05.2018.

Ma kakav Niko Kovač !? Za njega je serviser Čačić Bog nogometa !!

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.