Otkrivamo koji se kandidat za novog predsjednika Dinama sastajao s Mamićem u Međugorju!
Otto Barić išao je kod Mamića početkom 2021. kako bi mu pokazao svoj plan za novi stadion u Maksimiru. Te 2021. Zdravka se itekako pitalo oko svega u vezi Dinama
Komentari 26
Ovo u zadnje 2 g. neki nazivaju "Demokratizacija Dinama" 😂🤣😂🤣 😂 oj ŽALOSTI 🫣
Mamic je za sve Vas u Dinamu svemirski brod
O, Zdravko vrati se! Dinamo te zove, zove....
Sve je bolje od ovoga sada. Klub treba pripremiti za prodaju i maknuti naš hajduk/dinamo to smo mi i možemo što dalje od kluba. Treba naći nekoga tko je voljan uložiti u klub, a ne ove koji bi uništavali i grabili za svoje sitne interese
Što ako se demokratizacija a'la Moremo pokaže katastrofom ne samo na kraju ovog prvenstva već u godinama koje dolaze? Što ako se pokaže da je priča o stadionu priča za naivne pa stadiona ne bude najmanje još 5 godina? Hoće li netko odgovarati za izvlačenje Dinama iz Europe? Hoće li netko pitati kako je bilo moguće da u Europi nogometni funkcioner ne može bit aktivan kad pređe 70 g. a u Hrvatskoj ga za predsjednika žele i mediji i politika i...BBB?
Uprava rekla na sudu da nisu pokradeni i da im ništa Mamić nije dužan. Znači tužilaštvo izmišlja?!
Prerano ste proglasili pobjedu a svi smo vidjeli što je Dinamu donijela tobože demokratska uprava s ovim prodanim BBB ima.
Kažu bila prije močvara... sada žele isušiti i napraviti pustinju...
Sabloma kao i 2000 na izborima za sabor i predsjednika. Isti obrazac, nije bitno sto tko zna raditi i sto je radio u toj djelatnosti. Samo nalijepis etiketu "mamicevac" i dalje mediji odrade svoje. Sve isto se prije 24 godine radilo samo se lijepila etiketa "tudjmanovci" cak su i smisli pojam detudjmanizacija. I tako smo dobili hrpu nesposobmih iz tadasnje kukuriku koalicije koji su unazadili zemlju , ne namjerno nego nisu znali i nisu imali kompetencije. Jednako tako i danas kao i prije 12 godinanu hajduku zauzimaju se pozicije preko podobnosti, tj. na valu anti .. Daleko od toga da je on bio dobar, ali diskreditirati kroz medije nekoga samo na osnovu jer je nekad negdje vidjen sa nekim ??? Pa sto je drugo gestapo radio 1939 nadalje... nije pitao jeli dobar i zna li nego imali zutu traku ili ne... dalje znate...
Za druga Ledinskog je uništavanje Dinama koji se dogadja pod nesposobnom upravom “demokratizacija kluba Dinama”,kako ga “demokratiziraju “ to svi vidimo.Jad i bijeda..
Dok su Mamici bili u Dinamu,Dinamo je bio neko i nesto u Evropi a sad muku muci i u HNLu Uspjeli ste u kratkom roku upropastit klub koji je imo zapazene rezultate u Evropi a da negovorimo za HNL
Sve su to mutikaše..U Dinamo treba doći neko sa dobrom lovom ko će lovu dati u klub a ne ovi propali biznismeni koji da su dobri u svojim profesijama nebi sigurno dolazili u Dinamo..Sve roba s greškom koja će Dinamo spustiti na nivo Hajduka za
Divni ljudi i primjeri za omladinu
realnije bi bilo tko se nije
Idejni projekt,nacrt košta. Digne se nekoliko posto,ako lopata nikad gradilište ne vidi. Jel to točno?
Barisic je jedino sposoban za predsjednika u starackom domu,i tamo bi u kratkom roku uprsko sve
Je li mu se Mamić ukazivao svaki dan i koju mu je poruku poslao tijekom boravka dolje?
Još jedan savršen kandidat za Glavnog državnog odvjetnika.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hoće li netko ikada odgovoriti tko je u Dinamo upumpavao novac koji su braća Mamić izvlačila?