HNS je na svojoj službenoj stranici objavio sudačke delegacije za drugo kolo nove sezone Supersport HNL-a. Ovo kolo bit će specifično u odnosu na prošlo i većinu budućih jer će se odigrati samo četiri utakmice umjesto uobičajenih pet. Razlog tome jest što je zbog europskih obveza Rijeke i Dinama bilo nemoguće naći termin za derbi na Rujevici, a da oba kluba imaju 72 sata odmora između dvije utakmice.
Zato će se drugo kolo podijeliti na dvostruki program u subotu i dvostruki program u nedjelju. Prvi će na teren Rudeš i Osijek na stadionu u Velikoj Gorici od 18:30. Utakmicu će voditi Marko Crnojević iz Novske kojem će to biti tek drugi start u HNL-u. Debitirao je u posljednjem kolu prošle sezone. Program u subotu od 21 sat na Maksimiru nastavljaju Lokomotiva i Gorica. Utakmicu će voditi Antonio Škobić kojem će to također biti tek drugi nastup u HNL-u.
Dalić donio odluku o nastavku karijere! Poznato koju reprezentaciju preuzima trofejni izbornikNedjeljni program otvaraju Slaven Belupo i Varaždin u 18:30. Utakmicu u Koprivnici vodit će Duje Strukan iz Splita, a pomagat će mu Dujo Sarić iz Klisa i Bruno Geller iz Sv. Ivana Zeline. Kolo na Poljudu zatvaraju Hajduk i Istra 1961, a utakmicu će voditi Mateo Erceg iz Benkovca.
Pune sudačke postave možete pogledati OVDJE.