Odgovorno tvrdim: ako pobijedimo Ruse, bit ćemo prvaci svijeta!
Pobijediti Ruse nikada nije lako: ni u ratu (tu su lekciju naučili mnogi, pa i Napoleon i Hitler u svojim pohodima na Rusiju), ni u politici, ni u sportu; posebice u onom u kojem „medicinari rade dobar posao“.
Komentari 37
Final Hrvatska vs Francusku pobjednik Hrvatska 4-0
Evo ti primjera primitivca..ako izgubimo guzimo tebe haha
"...promijenio je retoriku"... Zašto je ne bi promijenio s plasmanom u četvrtfinale...
Izjava je u stilu, ako Hrvatska pobjedi u finalu, onda će sigurno biti prvak svijeta, odgovorno tvrdim.
Za Leticu je odgovornost nepoznata riječ, pa mislim da je pao sa kruške kada daje takovu izjavu.
Vi srbi gologuzci Ruse stalno zovete bracom jer imate vjecitu potrebu kacit se nekome na vrat. Jos nisam upoznao ni jednog Rusa da ima dobro misljenje o vama a kamoli da bi vas nazvao bracom.
Nema u ča se ovaj ne razumi. Nema ništa na ovom svitu di on nije ekspert.
Stari udbaš i kameleon
Letica, precjednica...a gdje he Njonjo, neobično kasni sa skupljanjem političkih poena na grbači igrača. Već žive na našoj grbači, što ne bi i na njihovoj malo?
Slaven Letica je kameleon svih kameleona. Od velikog Titoiste i Jugoslavena do desnicarskog Hrvata. Covjek se ima pravo okrecati kako vjetar puse, ali takvima nije vjerovati.
samo pacijenti lupaju takve izjave
A da pobjedimo najprije?
Realno je Hrvatska bolja reprezentacija, puno bolja. No Rusi su domaćini, tu je FIFA, tu je Putin, a Rusi trče ko dopingirani nekim žestokim vojnim drogama... Bit će gadno i uspjeh je neizvjestan, nadajmo se da su Rusi sa Španjolcima napravili maksimum...
partija, gubernator pupavac&spodobe a la stazić i boki glavašević na APARATIMA!!!! ihihihihi
ako pobijedimo Ruse bit ćemo polufinalisti, odgovorno tvrdim.
Evo nama Slavena, pitao sam se kada će se i on javiti s naglaskom na odgovorno.
Kad je Letica rekao sto posto ce tako bit.
Slaven Letica i odgovornost: Po zakonima fizike nemoguće!
Letica samo smo čekali što ti imaš za reći , poštedi nas povjesnih reminiscencija o napoleonoma i hitlerima, i pusti nas da uživano u nogometu !!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dalić pobjednik, Hrvati pobjednici, Hrvatska volim te.