Odgođena utakmica Intera i Hajduka
Vremenski uvjeti uzrokovali su vrlo loše stanje travnjaka u Zaprešiću, zbog čega bi odigravanje susreta u predviđenom susretu bilo krajnje upitno
Komentari 11
Prvenstvo je neregularno! U odgođenoj utakmici za hajduk može odigra Pedro Gaitan, novo pojačanje iz Gvatemale!
Sigurno su opet svi krivi radi odgode. Mislim da je prvenstvo ne regularno. Inter je sigurno u dogovoru sa dhmz.
I bog se smilijo hajduku, da malo odahnu od stalnog cviljenja.
Ma ja već vidim u ovome, Mamićeve prste.
treba to razumjeti, hajduk je odgodio tekmu da se odmori za moćni dinamo koji mu ovaj mjesec dolazi 2 puta na poljud....strah od gaženja je prevelik,hehehe
Dinamo moze igrati po kisi,blatu,magli,a hajduk odgadja zbog malo mraza na terenu.
Ako se Hajduku ne igra jer je hladno i tko im što može i smije. Igrat će kad dođu u formu (ako ikad dođu) jer ne žele izgubiti još jednu utakmicu a jedini način za to je ne igrati. Kmečavci došli na svoje.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Trenutno podnijeti prijavu agenciji za zastitu trzisne utakmice jer sad hajduk ima 2 dana vise odmora i moze se pripremati za polufinale kupa.Takodjer se moze dogoditi da se oporave neki kljucni igraci Hajduka koji se do sutra nemogu oporaviti,a moze se dogoditi da Hajduk nekoga kupi (npr iz lige petice) koji bi do tada mogao biti registriran.Treba prijaviti i Inter kao klub jer nisu osigurali regularne uvjete u kojima bi skupocjeni igraci Hajduka jos mogli povecati svoju trzisnu vrijednost.Treba u podnesku isto napisati da se Lokomotiva izbaci iz lige jer ih je pobjedio Inter ,a dobro se zna da je to filijala od Dinama pa su posljedice dalekosezne.I nakraju pitanje:gdje je Suker?