Od 'Đale, majstore' do 'prokockao si povjerenje' za dva mjeseca: Što je problem s hrvatskim klubovima u Europi?
Đalović je ponovio Kekovu dvostruku krunu, ali uloviti 42 europske utakmice... Ali i tad se ispadalo. Od Sarpsborga, recimo
Komentari 3
Gospodo iz Rijeke. Nitko vam ne želi neuspjeh, evo ja kao navijač Dinama, sa strane vidim da se trebate spustiti na zemlju i malo protrljati oči i pogledati hijerarhiju u hrvatskome nogometu. Pogledajte malo tablice izvandomovinskih liga i zaključite koji klubovi neprekidno zasjedaju na čelo njihovih tablica i zašto? Zašto je to u Hrvatskoj najčešće Dinamo? Složiti će te se da ima najrazvijeniju nogometnu infrastrukturu u Hrvatskoj, je li tako ili nije tako? Je li je financijski najdominantniji klub u Hrvatskoj, jeli tako ili nije tako? Je li si može u odnosu na druge priuštiti kvalitetnije igrače od drugih, istina ili nije istina? Neću dalje uspoređivati. Hajduk i Rijeka nisu na tom nivou a zapravo žele zamijeniti Dinamo i skinuti ga s prvoga mjesta. I to uopće nije nikakav probleb preteći Dinamo. Samo trebate imati bolje i skuplje igrače od Dinama. A očito to ne možete. I sada opleti po treneru jer se ne pobjeđuje i rezultati nisu u skladu s željama. Rijeka ništa nije bolja od Osijeka, a ako želi pobjeđivati mora napraviti razliku. Dakle, problem su igrači i njihova kvaliteta i njihovo djelovanje kao cjeline na travnjaku. Dinamo je to u dva kola pokazao i što Rijeka sada treba napraviti da skine Dinamo s prvoga mjesta. Ili Hajduk? šeće
Đalović je stvarno nikakav trener
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
nit je trener, nit ima momčad niit nema više onu sreću koju je imao prošle sezone. sve dodđe na svoje...ali titula ostaje!