Naslovnica Sport HNL

Suk produžio nadu Gorice, Osijek će protiv Intera morati potvrditi Europu

S tri boda Gorica bi osigurala teoretske šanse za četvrtim mjestom na kojem se trenutno nalazi Osijek.
19. svibnja 2019. u 20:53 3 komentara 3211 prikaza
Gorica - Osijek
Pogledajte galeriju 1/6

U utakmici 35. kola Prve HNL Gorica je kao domaćin svladala Osijek s 1-0 (0-0).

Osijek - Rijeka HNL Bišćan nakon derbija: Upozorio sam igrače na ovog suca i da bi moglo biti problema

Strijelac pogotka u 57. minuti bio je Joey Suk kojemu je to bio peti pogodak u sezoni.

U utakmici koja je bila otvorena, ali koja je ostala nedorečena, domaća momčad bila je uspješnija i s ova tri boda postala najuspješniji debitant u HNL-u.

Hajduk - Slaven Belupo NOVA FUNKCIJA Hajduk sada ima i dopredsjednika, evo tko je izabran

Peta Gorica sada ima 53 boda, tri manje od četvrtog Osijeka te je zadržala izglede za nastup u Europi sljedeće sezone. Da bi se to dogodilo Gorica u posljednjem kolu mora svladati Lokomotivu i nadati se domaćem porazu Osijeka od Intera.

Pred 1.700 gledatelja na stadionu ŠRC Velika Gorica sudio je Bebek iz Rijeke.

Valamar
Prilika za posao
Ovo je troje mladih koji rade u turizmu, evo zašto su zadovoljni i žele ostati u Hrvatskoj
  • 90' Nadoknada
    Igrat će se čak pet minuta sudačke nadoknade.
  • 82' Info
    Sjajna prilika za Goricu. Ubacio je Čabraja, a Maslowski glavom iz blizine puca malo pored gola.
  • 63' Zamjena
    Izlazi uz ovacije Dvorneković kod Gorice, a ulazi Miya. Ulazi i Špoljarić kod Osijeka, a izašao je Boban.
  • 57' Gol
    GOOOOOOOL!
  • 46' Info
    Počelo je drugo poluvrijeme.
  • 46' Poluvrijeme
    Gotovo je prvo poluvrijeme na stadionu u Velikoj Gorici. Nadamo se golovima u nastavku.
  • 45' Nadoknada
    Igrat će se jedna minuta sudačke nadoknade.
  • 40' Info
    Ulazimo u posljednjih pet minuta prvog poluvremena. Neće se dugo pamtiti ova utakmica ako je suditi po prvih 45 minuta.
  • 31' Info
    Dobar udarac Žapera s 25 metara, ali Kahlina je bio na mjestu i sačuvao vrata Gorice.
  • 20' Žuti karton
    Lovrić je zaradio žuti karton zbog opasnog starta. Obje momčadi igraju otvoreno, ali paze u obrani.
  • 10' Info
    Zasad se igra bez većih prilika.
  • 1' Početak
    Počeo je susret.
  • Info
    Sudit će Ivan Bebek.
  • Info
    SASTAVI:  Gorica: Kahlina - Musa, Jovičić, Čagalj, Čabraja - Marina, Suk - Dvorneković, Lovrić, Zwolinski - Ndiaye Osijek: Malenica - Šorša, Tomelin, Šutačo, Škorić, Talys - Grgić, Pušić, Žaper, Boban - Marić
  • Info
    U derbiju 35. kola HNL-a Gorica na domaćem terenu dočekuje Osijek.
Gorica - Osijek, 19:00, Velika Gorica
Gorica Suk 57'
1
0
Osijek
  • 95'

Gotov je susret u Velikoj Gorici. Domaćini su ostvarili u svom naumu i približili su se Osijeku na tri boda uoči posljednjeg kola.

• 90'

• 82'

• 63'

• Ndiaye je dodao do Suka koji pogađa niskom loptom mrežu gostiju.

• 57'

GOOOOOOOL!

• 46'

• 46'

• 45'

• 40'

• 31'

• 20'

• 10'

• 1'

• Sudit će Ivan Bebek.

• SASTAVI:

Gorica: Kahlina - Musa, Jovičić, Čagalj, Čabraja - Marina, Suk - Dvorneković, Lovrić, Zwolinski - Ndiaye

Osijek: Malenica - Šorša, Tomelin, Šutačo, Škorić, Talys - Grgić, Pušić, Žaper, Boban - Marić

• Gorica je ugodno iznenađenje ove sezone, a upisali su pobjedu protiv svih konkurenata u ligi osim protiv Dinama. Navijači ih prate na svim gostovanjima. Ovaj susret bit će im oproštaj od domaćih navijača, a sigurno je da žele upisati pobjedu. S tri boda Gorica bi osigurala teoretske šanse za četvrtim mjestom na kojem se trenutno nalazi Osijek.

• Pobjedom na Poljudu protiv Istre Hajduk je potvrdio mjesto koje vodi u Europu, a Osijek se sada sa Splićanima bori za treće mjesto iza Dinama i Rijeke.

• U derbiju 35. kola HNL-a Gorica na domaćem terenu dočekuje Osijek.