Devetoplasirani Varaždin priredio senzaciju na Poljudu uz tri gola u 40 minuta!

1/2
16.06.2020.
u 20:50

Hajduk i Rijeka ne izgledaju mi tako dobro, ali su u igri, baš kao i Lokomotiva – kazao nam je naš nogometni stručnjak Igor Pamić

U susretu 29. kola Prve HNL Hajduk je u utorak na Poljudu protiv Varaždina, koji se bori za opstanak, izgubio sa 2:3, s time da su gosti na poluvremenu vodili čak 3:0.

U prvih 45 minuta briljirao je 23-godišnji Kolumbijac Jorge Obregon, koji je u 19. minuti poveo kontranapad i potom uposlio Domagoja Drožđeka za 1:0.

Vodstvo gostiju povećao je u 24. minuti Petar Mamić, koji je sa 22 metra odmjerenim udarcem zatresao mrežu.

Obregon je kreirao i akciju u 40. minuti, a strijelac je opet bio Drožđek.

U nastavku Hajduk se pribrao, te u 49. minuti 18-godišnji Mario Vušković lijepim udarcem smanjuje vodstvo gostiju.

Hajdukov veznjak Mijo Caktaš se i u trećoj utakmici nastavka prvenstva upisao u strijelce.

U 74. minuti pogodio je s 20 metara i domaćini su smanjili zaostatak na 2:3, a to je na kraju bio i konačan rezultat.

Ovo je bilo prvo kolo nastavka prvenstva nakon korona-pauze na kojem su mogli biti navijači na tribinama, ali na Poljudu ih nije bilo zbog kazne Hajduku.