Objavljeno vijesti danas: 102
LIGA PRVAKA MLADIH
Povratak na članak

Dinamo vodio 2:0 pa ispao na penale, Chelsea spasio hrvatski vratar

Dinamo nije uspio proći Chelsea iako je u 76. minuti vodio 2:0. Londonsku momčad spasio je hrvatski vratar Karlo Žiger koji je obranio dva penala.

Komentari 15

Avatar rubinet
rubinet
17:21 03.04.2019.

Eto budućnosti hrvatskog nogometa! Bravo!!

VL
IV
IvanMNECRO
17:20 03.04.2019.

Ako ovaj Marin ne bude bolji od Modrića i Šukera onda neće nitko, mali uništi Chelsea... Cijela ekipa je super također!

17:52 03.04.2019.

Kako naivno i lagano prokockali 2 gola prednosti. Dečki igra se dok sudac ne odsvira kraj, a ne 15 minuta prije kraja razmišljati o Barceloni.

VL
JU
juma
18:18 03.04.2019.

Rezultat nije najbitniji, ali ipak steta iz ruku ispustiti utakmicu koju potpuno kontroliras i vodis s dva gola razlike. Mora se priznati kako je Ziger sjajno skinuo 2 jedanaesterca dinamovim igracima.

VL
KR
kruti23
18:08 03.04.2019.

ŠTETA, profućkali dobivenu tekmu, raspali se nakon 2-1. .

VL
Avatar Toni Broo
Toni Broo
18:29 03.04.2019.

Šteta, naivno prokockali veliku pobjedu.

18:25 03.04.2019.

Žalosno koji loš riječnik koristi autor ovog članka. Naslov glasi: Dinamo vodio protiv 2:0....

VL
KR
kruni
18:48 03.04.2019.

koliko su Horkasa hvalili ja sam mislio stvarno nesto posebno dobro ,kad on kriv za oba gola .