Svakako pogledajte! Kane spektakularnim golom 'iz svlačionice' dotukao Juventus

Mario Mandžukić igrao je do 46. minute, a u nastavku je trener Maurizio Sarri prigodu dao gonzalu Higuainu
21. srpnja 2019. u 16:47 0 komentara 7564 prikaza
Harry Kane
Pogledajte galeriju 1/3

Nogometaši Tottenhama svladali su u nedjelju u Singapuru Juventus s 3:2 na Međunarodnome kupu prvaka, a pobjedu im je donio Harry Kane spektakularnim pogotkom s gotovo pedeset metara u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Damir Burić Hit na internetu Hajduk se na Facebooku pohvalio novim trenerom, jedan komentar nasmijao je sve

Wojciech Szczesny odlutao je na desetak metara od svog gola, a fenomelni engleski napadač iskoristio je to i nadmudrio ga krasnim lobom.

POGODAK MOŽETE POGLEDATI OVDJE!

Tottenham je poveo nakon točno pola sata igre pogotkom Erika Lamele, no Juventus je u nastavku prekorenuo rezultat u nekoliko minuta.

Novak Đoković Ponuda Slovenaca Iskočila Đokovića izjava: Želiš li biti najbolji, moraš otići iz Srbije

Gonzalo Higuain izjednačio je na 1:1 u 56., a samo četiri minute kasnije je za 2:1 pogodio Cristiano Ronaldo.

Lucas je u 65. uzvratio, a kada se već činilo da će odluka uslijediti uz udarce s bijele točke, Kane je londonskom klubu donio trobod.

Mario Mandžukić igrao je do 46. minute, a u nastavku je trener Maurizio Sarri prigodu dao Higuainu.