Novi užas u Španjolskoj: Nakon Barcinog, nogu slomio i bivši igrač Reala! Modrić se vratio u kraljevsku momčad

Luka Modrić igrao je cijeli susret dok je Mateo Kovačić ušao u igru u 88. minuti.
11. veljače 2017. u 22:40 2 komentara 1905 prikaza
Bonnin
Pogledajte galeriju 1/5

Današnji dan u Primeri obilježile su teške ozljede dvojice igrača. Prvo je stradao Barcelonin Aleix Vidal kojem je na gostovanju kod Alavesa (6:0) slomljen gležanj, a onda je u dvoboju Osasune i Reala nogu slomio i 26-godišnji obrambeni igrač iz Dominikanske Republike Tano Bonnin.

Njegova ozljeda dogodila se već u 12. minuti kad se sudario s Iscom, a potom je prevezen u bolnicu. Zanimljivo kako je Bonnin igrao u C momčadi Reala upisavši 27 nastupa.

Real je inače slavio sa 3:1 na gostovanju u Pamploni i vratio se na vodeću poziciju. Ima bod više od Barcelone (49-48) uz dvije odigrane utakmice manje.

Strijelci za kraljevsku momčad bili su Ronaldo (24'), Isco (62') i Luicas (90'+3) dok je Leon zabio jedini pogodak domaćina (u 33. minuti).

Luka Modrić vratio se nakon trotjedne stanke u sastav Reala odigravši cijeli susret, a u 28. minuti dobio je žuti karton zbog udaranja laktom. Mateo Kovačić u 88. minuti zamijenio je strijelca Isca.

>>Vatreno u gostima kod Alavesa: Huligani istukli Barcine navijače, Vidalu slomljena noga pri 6:0

>>Rakitić se vratio! Pogledajte njegov sjajan gol u pobjedi Barcelone

Rezultati by SofaScore
krađa
Uhvaćen na djelu
Postavio kameru kako bi otkrio tko mu krade stvari iz ulaza, ali ovog lopova nije očekivao
PET FAZA SNA
Jeste li se ikad zapitali zašto spavate više od osam sati, a nenaspavani ste?
  • Avatar Idler 3
    Idler 3:

Grozno, pogotof nakon onog s Vidalom dan ranije. Jednom davno smo vozili ozljeđenog suigrača v Draškovićevu i svi skup doživjeli šok. Bilo je barem pet-šest polomljenih iz različitih ekipa, neke smo i poznavali. Do navečer sam se mislil ostavit nogometa....al ... prikaži još! već sljedeći dan trening i nastavil sam al scenu iz traume pamtim i danas !!!