1/9
24.04.2019.
u 22:44

Bayern će u finalu igrati s Leipzigom, koji je u utorak slavio s 3:1 kod HSV-a.

Nogometaši minhenskog Bayerna plasirali su se u finale Njemačkog kupa svladavši u Bremenu Werder s 3:2.

Momčad Nike Kovača vodila je golovima Lewandowskog (33) i Muellera (63), sve do 74. minute kada domaćini u samo minutu golovima Osaka i Rashice stižu do izjednačenja. Ipak, u 80. minuti Lewandowski iz penala donosi novu prednost Bavarcima i konačnu pobjedu.

Lazio izbacio Milan

Nogometaši Lazija igrat će u finalu Talijanskog kupa nakon što u uzvratu na San Siru protiv Milana slavili s 1:0. U prvoj utakmici u Rimu nije bilo golova.

Lazio je do finala odveo gol Coreje u 58. minuti. Milan Badelj je ostao na klupi Rimljana.

U drugom polufinalu u četvrtak igraju Atalanta i Fiorentina (3:3).

Atletico odgodio slavlje Barcelone

U derbi susretu 34. kola Primere Atletico je u Madridu slavio protiv Valencije s 3:2, pa Barcelona još ne može proslaviti naslov prvaka četiri kola prije kraja.

Golove su za domaćina polučili Álvaro Morata (9), Griezmann (49) i Correa (81), dok je Valencia dvaput izjednačavala preko Gameira (36) i Pareja (7pen), ali je ipak poražena napustila Wandu.

Atletico se učvrstio na drugom mjestu s 71 bodom, devet manje od Barce, dok je Valencia peta s 52 boda.