Novi šok na Poljudu! Šibenik u Split stigao sa začelja, a otišao s tri zaslužena boda

Hajduk je u nastavku utakmice pokušao sve u želji da preokrene rezultat, međutim terensku nadmoć nikako nije uspijevao pretočiti u ozbiljnije prigode koje bi okrunio pogocima
18. listopada 2020. u 16:51 61 komentara 6710 prikaza
Hajduk - Šibenik
Pogledajte galeriju 1/3

Splitski Hajduk upisao je već treći prvenstveni poraz nakon samo sedam kola, a ovoga puta ga je s 1:0 porazio Šibenik koji je u grad podno Marjana stigao kao posljednjeplasirana momčad prvenstva.

Nogometaši Hajduka odlično su otvorili utakmicu i mogli su povesti već u prvoj minuti. Mijo Caktaš je sam zbio ispred vratara Nediljka Labrovića, ali je čuver mreže Šibenčana nogama obranio njegov pokušaj.

Ivica i Janica Kostelić VELIKI INTERVJU Ivica Kostelić: Užasno je što su mojoj sestri učinili u Supetru, ta je ljaga teško izbrisiva

U 25. minuti je, pak, vratar Hajduka Josip Posavec neočekivano nakon ubačaja ispustio jednu loptu, međutim Juan Mesa je u nastavku akcije pogodio tek nekoga od braniča u bloku pa je tako propala prva prigoda gostiju na utakmici.

Šest minuta kasnije Šibenik je ipak poveo, a do pogotka je došlo nakon što je domaćin izgubio loptu na središtu travnjaka. Emir Sahiti se zavukao iza leđa obrane Splićana i pored Vuškovića plasirao loptu u mrežu za 0:1.

Hajduk je u nastavku utakmice pokušao sve u želji da preokrene rezultat, međutim terensku nadmoć nikako nije uspijevao pretočiti u prigode koje bi okrunio pogocima.

Šibenčani su se odlično postavili u obrani, a da su imali samo malo više sreće, utakmicu su mogli završiti i s 2:0. Naime, Prince Ampem je u 51. minuti pogodio vratnicu, a koju minutu kasnije je i jedan oštar ubačaj Sahitija zamalo završio u mreži.

Jelena Lejčanka POTRESNA ISPOVIJEST Ljepotica otkrila što su joj činili u zatvoru, neke će vam detalje biti mučno pročitati

Splitki je klub tako nakon sedam kola upisao već treći poraz i ostao na petoj poziciji s deset bodova, dok je Šibenik pobjegao sa začelja i zauzeo sedmu poziciju sa sedam bodova.

Ne čelu je Dinamo s 19 bodova, a slijede Gorica (16) i Osijek (13)...