Nova medalja za Hrvatsku: Jelić srebrna na Europskom prvenstvu u taekwandou

Matea Jelić
Hrvoje Jelavic/PIXSELL
11.12.2020.
u 19:44

Jelić, članica splitskog Marjana, u finalu je poražena od Francuskinje Magde Wiet s 6-11. Prije finala Jelić je svladala Latvijku Jolantu Tarvidu (16-9), Čehinju Petru Stolbovu (prekid nokautom) i Španjolku Ceciliu Castrolo (17-3).

Hrvatska taekwondašica Matea Jelić osvojila je srebrnu medalju u kategoriji do 67 kilograma na Europskome taekwondo prvenstvu u Sarajevu.

Ovo je treća medalja za Hrvatsku u Sarajevu jer su u četvrtak Toni Kanaet i Marko Golubić osvojili brončane medalje.

U subotu se održava Europsko prvenstvo za kadete, dok su u nedjelju na programu borbe kadetkinja.