Njemačka je odlučila pomoći Hrvatskoj u borbi za nokaut-fazu
Iako je Njemačka već osigurala plasman u nokaut-fazu, izbornik Julian Nagelsmann odlučio je da protiv Ekvadora neće odmarati velik broj prvotimaca.
Komentari 6
Moramo si sami pomoc, kakva pomoc od Nijemaca, iako vjerujem da oni uvijek idu na pobjedu.
Ekvador zaslužuje pobjedu da na SP sve bude poštenije i pristojnije..
Čudni smo mi ljudi...hvalimo se i ponosimo srebrom i dvije bronce sa SP,želimo da nas tretiraju kao veliku i moćnu reprezentaciju,ali stalno kalkulirao da dobijemo neku slabiju reprezentaciju ili da nam se poklope rezultati drugih utakmica...pa jesmo li mi tako jadni da se sami ne znamo izboriti za plasman
a oce nam mozda nekako pomoci somalija ili jemen,da i o njima ovisimo
Glupog li članka !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koji su to gl. upi članci. moramo pobjediti ili nerešeno i to je to, nikave druge kombinacije.