Niko Kranjčar ušetao u bar, naručio vino pa napravio nešto što je konobara zaprepastilo: 'Slobodno to napiši'
- Nisam ih požurivao pa su ostali duže i naručili još. Dakle platio je prvo vino i ostavio 50 eura. Bum – hvala lijepo! Kad je plaćao drugo, opet ostavlja 50. Rekoh, majstore previše je. Samo se nasmijao i zahvalio još jednom. Gospodin čovjek.
Komentari 9
Mozda covjek non stop ide po birtijama i ostavlja po 5 banki:) Jer sam i ja citao ovo vec 2-3 puta
U nedostatku mogu se ponavljati ovakvi članci u nedogled, no veće je pitanje koja je poanta ovog članka ?
Može li netko napisati prije koliko godina se to dogodilo?
Jadno i glupo od prije 5 godina tekst, sramota.
Ako je račun npr. 41 €, a ti si jako zadovoljan uslugom pa ostaviš 50 je o.k. Ali ako čovjek plati račun pa ti još 5 banki da u ruke ili stavi na tacnu, to je onda omalovažavanje tipa kad pesu baciš kost.
Moja bivša supruga mi je nekoliko puta napravila nešto slično kao ova spomenutom rukometašu. To je bio jedan od razloga zašto je postala bivša supruga...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ako se ne varam, ovaj ISTI tekst je objavljen već dva puta... ili čak i tri