Niko Kranjčar ušao u kafić, naručio piće pa učinio nešto što je konobara potpuno zaprepastilo
– Dakle, platio je prvo vino i ostavio 50 eura. Bum – hvala lijepo! Kad je plaćao drugo, opet ostavlja 50. Rekoh, majstore, previše je. Samo se nasmijao i zahvalio još jednom. Gospodin čovjek.
Komentari 5
Zagrebački dejčec,gospon čovek
To za mene znači da nema respekta prema novcu i pojedincu koji nemapriliku uslužiti njega i slične. Napojnica se daje za dobru uslugu, račun ispod 10 € se zaokruži na maksimum 10 €, inače nekih 10-15% od iznosa računa
Očito je vino bilo dost jako.😀
Sad mogu pred sv Petra
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo sam citao vec najmanje 2 puta u zadnjih 2-3 godine