Hajduk neuvjerljiv na startu, Kalinić ga spašavao u Estoniji
Bijeli su u prvom pretkolu Europske lige odigrali 1:1 na gostovanju kod Sillamäe Kalev u Estoniji.
Komentari 27
Nakon prvog poluvremena mogu reći da je ovo tuga od utakmice. Sreća Hajduku da je onaj igrač Kaleva napravio totalno nepotreban penal. Nisam vidio nijednu smislenu akciju ili neki bitniji napredak u odnosu na prošle godine. Da se skupi moja ekipa iz ulice razbili bi ove amatere, kako iz Kaleva tako i iz Hajduka. HŽV.
Zakaj HTV prenosi amaterske tekme? Inače, Hajduk se junački brani.
Gledam igru i sjetim se svih tih hvalospjeva na račun Vlašića i Balića pa se smijem do suza!Ljudi dragi ako su to dragulji i nade hrvatskog nogometa onda laku noć!Prije će krava postati balerina nego će tih dvoje postat upotrebljivi nogometaš!Balić je nogometaš pedesetih godina dvadesetog stoljeća pa stoga zaostao u razvoju a Vlašić je jednostavno neinteligentno i beskorisno zujalo!
Vidio sam bolje utakmice u srazu 2 slavonska sela. Ovaj Hajduk ce se boriti za opstanak.
Sudac je bio naklonjen Hajduku kod jedanajsterca. Ovakav Hajduk ce popusiti 5 komada na Maksimiru. U postavi Hajduka nema niti jednog igraca koji bi mogao igrati u Dinamu.
e moji tovari...pa neće ostoja ranković i golove zabijati ! trebate nešto i vi odraditi XDD
Jadnog li kluba kad nemogu dobit ove amatere iz estonije, nasta si spao ajduce
Inače ne pratim hrvatski nogomet, ali eto ljeto je, tu sam i odgledao sam tekmu. I što reći osim jadno, a da ne govorimo o "onim" igračima koji bi trebali biti perjanice ovog Hajdukovog sastava. Muka mi je , iskreno, od dinama ali ovaj Hajduk je katastrofalan. I što očekuju ...
Ovo je realnost Hajduka. Objektivno mjesto u sredini tablice HNL-a, a uz dosta sreće i podbačaj ostalih maksimum je 3 mjesto u prvenstvu. Ovo danas je bilo za plakati.
Ako ne promijene sustav natijecanja u prvoj HNL,s ovakvom igrom Hajduku otvoren put u drugu ligu
a tko je vlasnik zemljišta na kojem je stadion? hajduk nije, on je samo korisnik. ako je iznajmio, treba porez platiti na taj prihod, a? grad split to nije briga. nije ih briga, bitno da ih nitko od navijača, tj. tj. birača, ne tuče i ne proziva. ovu utakmicu hajduk teško može dobiti. nema ni jednog dalmatinca u tom klubu, da bi mu pustili...
@gadimise....do kada ces to visiti na HRVATSKOM forumu? Nemate li vi nesto slicno tamo u Beligradu ( nekad bugarski grad kao i madjarski Nandorfehervar)
Ma sad je Hajdukov najveci problem i zelja da ovu utakmicu nisu gledali Inter,Istra,Osjek itd.jer kad vide ovakav Hajduk i vide da se njih moze i mora pobijediti....o bili tići kukala vam majka.
Ovo je sramotno. Sad se vidi kako to izgleda kad nema pomoći sudaca kao u Hnl-u.
evo drug ostojić svim silama rješava "problem dinamo", nakon toga će i "problem rijeka", a onda će hajduk možda uspjeti doći do prvog mjesta,hahaha
Veliki uspjeh Hajduka na gostovanju protiv strašnog Villamae Kaleva; izborili su nerješeno!!!!!!!!
Suci su krivi, kao i onaj Mamic.. Mislim da ja imam i tvrdu stolicu zbog Mamica.
WTF was this ????? Paralympic football ????
Pratio sam tekmu i gledao dve amaterske ekipe. Minimalno istu kvalitetu ako ne i veću imaju moji dečki s kojim igram 2-3 puta na tjedan u dvorani za koju plaćamo 5€ za 2 vure sprdačine ;-)
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mamić potplatio igrače Kaleva da se više trude.