Nijemci slave Hrvata: Kramarić na korak da postane najbolji u povijesti

16. ožujka 2019. u 17:33 0 komentara 4179 prikaza
Andrej Kramarić
Pogledajte galeriju 1/4

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić zabio je 20. gol ove sezone za svoj Hoffenheim. Našem napadaču to je bio 13 pogodaka u Bundesligi, a još pet ih je zabio u Ligi prvaka i dva za vatrene.

Andrej Kramarić BUNDESLIGA Maestralni Kramarić s dva pogotka vodio Hoffenheim do pobjede

Kramarić je zabio ukupno 46. gol za Hoffenheim i stigao na korak da postane najbolji strijelac u povijesti kluba.

U 26. kolu njemačke lige njegova je momčad remizirala kod Stuttgarta (1:1) te ostala na osmom mjestu s 38 bodova.

Gosti su poveli u 42. minuti nakon što je s Ishak Belfodil napravio pravi slalom u suparničkoj obrani i pronašao hrvatskog napadača kojem nije bilo teško pospremiti loptu u mrežu. Na 1:1 je u 66. minuti izjednačio Zuber.

Ostali rezultati: Augsburg - Hannover 3:1, Schalke - Leipzig 0:1, Wolfsburg - Fortuna D. 5:2.

Poredak: Bayern i Borussia (D) po 57, Leipzig 59, Borussia (M) 47, Eintracht 43, Bayer i Wolfsburg po 42, Hoffenheim 38...