Boban ni sam nije mislio da će Dinamo biti ovako dobar, a ako Livaković ne dođe neće biti drame
Boban apsolutno vjeruje treneru Kovačeviću i zarctanom putu, ističući kako ova sezona nije presudna ni u kojem smislu, jer Dinamo neće propasti
Komentari 15
Čuo sam da Boban planira za iduću sezonu nabaviti dresove duginih boja za Dinamo , s obzirom na to čiji je kadar nikakvo čudo.
Hahaha, vi to nas nasmijavate ili samo još jedan plačeni članak?
Boban nije čist u glavi.
Bobane odlazi i povedi zajeca sa sobom!
pretprošle godine planirano je unaprijed prihod od konferencijske ili eurolige. Znači unaprijed je Dinamovo prolječe računalo da se neće osvojiti prvenstvo 24/25, što se i dogodilo. Sada Boban priča o tome kako nije važno da da Dinamo osvoji prvenstvo i da neće zato propasti. Ne možeš vjerovati kakvog Predsjednika Dinamo ima, još kad priča da se iznenadio kako Dinamo dobro igra, čini mi se da je Petko u pravu.
Dinamo već dugo nije bil ovak jadan
Ima jedna bezvremenska kineska poslovica; "Nije presudno dokle si stigao važno je od kuda si krenuo"! Ako je i bilo neke sumnje sada je potpuno jasno, čovjek je prolupao skroz. Pa nije dobio onaj Dinamo iz "lige za bedake" dobio je Dinamo iz Lige prvaka!
Tako se nekad hvalilo samoupravljanje kao danas Boban. Zna se kako je to sve završilo, a tako će biti i s ovim.
Svima se vjeruje beskrajno dok im u jednom trenutku se više ne vjeruje.
Je li ovo neka ironija ili što već? Ako je tako, onda bi autor to trebao napisati barem na kraju članka.
Livaković neće doći i to je poruka ovog članka. Boban i dalje stoji iza Marija Kovačevića.
Uhhh..,nije mislio da će biti ovako jak -Pitam se kako bi to izgledao kad nije " ovoliko jak" ....
Naravno da Dinamo neće propasti ako se propašću ne smatra drugo ili treće mjesto u HNL-u, neigranje proljeća u Europi i prodaja svojih juniora za sitniš. A lijepo je postati predsjednik kluba u kojemu te dočeka puna kasa i u kojemu imaš sve ovlasti da je isprazniš. Pardon, nije bila puna kasa jer ju je već prije dopola ispraznio sadašnji počasni prtedsjednik.
spasite druga i osudite pojavu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Boban je rekao da nije problem ako Dinamo ne osvoji prvenstvo, a istovremeno je proračun 30 mil. € u minusu. Ako se ne osvoji prvenstvo, može se prodati cijela ekipa, neće se dobiti tih 30 mil. €, toliko je Dinamo danas loš. Igra je loša, igra se samo jedna jedina šablona, ne analizira se protivnik, ne vodi se utakmica, ništa. Postoje igrači koji moraju igrati, igrači koji ne smiju igrati. Ne razvijaju se mladi igrači, ne koristi se širok kadar, itd... Kako onda sve štima? Po kojim kriterijima? Da se nitko ne smije isticati, da smo svi jednaki i da nije bitno da li se pobjeđuje ili gubi? Woke kriteriji?... Već dugo Dinamo nije bio kanta za napucavanje u Europi, što je ove godine opet postao, već dugo nije imao niti jednog igrača u reprezentaciji, već dugo nije bilo da mu niti jedan igrač ne vrijedi iznad 10 mil., već dugo nije bilo da nema razvoja mladih igrača, da mu niti jedan domaći igrač nije projekt. Jako dugo sve to, a nikad sve to odjednom zajedno... Eto, to je ova uprava napravila od Dinama, a da bi to postigla potrošila je 150 mil. € i sezonu i pol. Samo to im je trebalo... Vidimo da sada radi PR sve u šesnaest, no situacija na terenu, u blagajni i na tržištu nije niti približno ružičasta kao što se u ovakvim člancima pokušava prikazati. Zapravo su ovakvi tekstovi jedino što je ostalo od Dinama...