Nezapamćena drskost Bellinghamovog oca: Svađao se s Kovačem jer je izvadio sina iz igre
Incident je dodatno uzdrmao atmosferu u Dortmundu, no Kovač je dobio punu podršku kluba
Komentari 2
AV
Kad si tatek umisli da mu je sinek vrhunski nogometaš, tako je na svim dječijim turnirima diljem Hrvatske, roditelji su taako bezobrazni i prvenstveno neznalice, zato sam svoje dijete usmjerio prema individualnim sportu jer tamo ne ovisiš niti o ekipi u kojoj netko mora igrati jer je nečiji sin niti o treneru kojem nisi tutnuo nešto eura u đep da ti dijete ne sjedi na klupi.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma šta si ovi umislili , klub ga treba kazniti !