Nevjerojatni Mbappe zabio četiri gola u samo 13 minuta!

1/5
07.10.2018.
u 23:24

Mladi francuski napadač je prije toga promašio tri lijepe prilike.

U derbiju devetog kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je pobijedio Lyon sa 5:0 upisavši i devetu pobjedu u nizu.

Junak utakmice bio je francuski reprezentativac Kylian Mbappe koji je zabio četiri gola u razmaku od 61. do 74. minute.

Francuski prvak je poveo u devetoj minuti iz jedanaesterca kojeg je realizirao Neymar. No, domaćin je u 36. minuti ostao bez Presnela Kimpembea koji je dobio crveni karton zbog oštrog prekršaja. Sudac Antony Gautier je braniču PSG-a prvo pokazao žuti karton, ali je nakon video analize Kimpembeu pokazao crveni. U tim trenucima gosti su imali nekoliko lijepih prilika i činilo se kako će uspjeti izjednačiti. Međutim, u posljednjim trenucima prvog dijela 'pocrvenio' je i gostujući veznjak Lucas Tousart koji je u razmaku od 15 minuta sakupio dva žuta kartona.

U nastavku susreta Lyon se raspao, a poludio je Mbappe koji je od 61. do 74. minute zabio četiri gola. Zanimljivo, mladi francuski napadač je prije toga promašio tri lijepe prilike. U 81. minuti Lyon je mogao ublažiti poraz, ali je Depay uzdrmao okvir gola.