Ne igramo dobro, ne izgledamo dobro. Izbornik je miran, ali ovo su razlozi zašto ne bi trebao biti
Nakon što su jedva pobijedili Japan, rukometaši Hrvatske izgubili su u drugom kolu olimpijskog turnira od Slovenije (29:31)
Komentari 3
Uvjek ovakao...godinama...samo se mrcvare bez volje... Nema tog strucnjaka koji bo mogao od ovih baletana napraviti dobru ukipu.
Ovakav rezultat, a o igri i da ne govorim ostvario bi bilo tko od Hrvatskih trenera. Ovo je bačen novac, a Sigurson svojim reakcija sigurno nije pokazao da mu je stalo do rezultata. Ruke na leđa i boli ga briga.iga. Jednostavno treba ga najuriti, ali zajedno sa njime i one koji su ga doveli i platili ga toliko.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Igra nam je staromodna ,spora i bez srca , ne bih se čudio da ni skupinu ne prođemo !