NBA zvijezda zagrlila Modrića i otkrila: Najbolji ste na svijetu!

James Harden i Luka Modrić
21.07.2019.
u 09:26

Realovi igrači bez obzira na poraz bili su odlično raspoloženi. U svlačionici ih je posjetila NBA zvijezda James Harden

U prvoj prijateljskoj utakmici na američkoj turneji madridski Real je u Houstonu izgubio od Bayerna s 1:3.

Madriđani su odlično igrali prvo poluvrijeme kada su na terenu bili Luka Modrić, Eden Hazard i Toni Kroos, dok je u nastavku trener Zinedine Zidane izmijenio momčad.

Bayern našeg Nike Kovača poveo je u 15. minuti pogotkom Tolissa, a svoju dominaciju potvrdio je u nastavku kada je u tri minute zabio još dva gola.

U 67. minuti Lewandowski je zabio za 2:0, a nešto kasnije je Gnabry povisio na 3:0. Poraz je u 84. minuti ublažio Rodrygo.

Realovi igrači su bez obzira na poraz bili odlično raspoloženi. U svlačionici ih je posjetila NBA zvijezda James Harden.

Košarkaš Houston Rocketsa fotografirao se s igračima kraljevskog kluba, a posebno je izgrlio Luku Modrića.

- Ovo je najbolja momčad na svijetu - rekao je Harden.

Houstonova košarkaša pitali su hoće li doći u Real...