Naslovnica Sport Tenis

Naslov za Dariju Kasatkinu

U svom šestom finalu, a prvom nakon Moskve 2018., gdje je osvojila i svoj posljednji trofej, Kasakina je stigla do trećeg WTA naslova
19. veljače 2021. u 16:46 1 komentara 141 prikaza
Australian Open

Ruska 23-godišnja tenisačica Daria Kasatkina (WTA - 75.) pobjednica je WTA turnira serije 250 Phillip Island Trophy u Melbourneu, gdje je u petak u finalu nadigrala Čehinju Marie Bouzkovu (WTA - 50.) sa 4:6, 6:2, 6:2.

FIS Alpine World Ski Championships SVJETSKO PRVENSTVO Šteta! Zubčić ostao na korak od bronce, Faivre je osvojio naslov svjetskog prvaka

U svom šestom finalu, a prvom nakon Moskve 2018., gdje je osvojila i svoj posljednji trofej, Kasakina je stigla do trećeg WTA naslova na turniru organiziranom za tenisačice koje su ispale u ranoj fazi Australian Opena.

- Trebalo mi je mnogo vremena da ponovno izgradim svoju igru i samopouzdanje te da se promijenim. Konačno se osjećam dobro - izjavila je 23-godišnja pobjednica koja je na putu do trofeja u četvrtfinalu svladala i najbolju hrvatsku tenisačicu Petru Martić (6:0, 6:4).

Europa League - Round of 32 First Leg - Krasnodar v GNK Dinamo Zagreb VRATAR NAJTEŽE STRADAO Pročitajte reakcije Rusa na zasluženi trijumf Modrih, pljuštale su uvrede na sve strane

Za pobjedu je Kasatkina nagrađena s 280 bodova i 28.500 američkih dolara, dok je Bouzkova osvojila 180 bodova te 20.850 USD.

INTERVJU S OPRAH
Meghan i Harry šokirali priznanjem da su se vjenčali u tajnosti i da se ona htjela ubiti
Hrvatski Telekom
UPRAVLJA S 516 E-PUNIONICA
Hrvatski Telekom: Predvodnik e-mobilnosti u regiji
  • Avatar Stari_Pjer
    Stari_Pjer:

koja je to fora.... igra se nekakav WTA turnir istovremeno kad i Australian Open????