Dirljiva čestitka Novaka Hrvatima: To su veliki tenisači i još veći ljudi!
Srpski tenisač je uz uz objavu priložio fotografiju hrvatskih reprezentativaca u zagrljaju francuskih tek što je završilo nedjeljno finale
Komentari 62
Bravo Nole...bečka škola...da barem Hrvati u Srbiji smiju reči da su Hrvati...a ne glumiti Srbe kao Nole...ali jbg...po majci se računa
Pri spomenu Djokovica svaki put jedan novinar Vecernjeg svrsi. Zato i ne moze proci dan a da se ne spomene tog lika. Podovi su jako kliski u redakciji Vecernjaka.
Reko bi Sanader da ne zna bi li pišao ili kakao ?
Ovu mu "pravi " Srbi neće oprostiti ☹️
Ne vjeruj im ni kad darove nose ... )-:
da nije bilo ove objave..autor vl..ne bi od srice svrsia u gace..
Tko mu brani cestitati?. Njegova stvar. Mene više zanima njegovo odredivanje prema 91'.
Hrvatska osvoji Davies Cup, a nama serviraju srbojugoslavena na naslovnicu. Sramota.
Bogami, @ umnjak, valja Vam pod hitno iscupati - "umnjak". "Djoko" kako ga teniski novinari pariskog sportskog dnevnika "L'Equipe"nazivaju je - "yugos", a sto ce reci Jugosloven. A uopste nije medju vrhunskim teniserima usamljen u tom juznoslavenskom po prirodi stvariri opredijeljenju. Teniseri su vrlo inteligentni i odlicno od roditelja vaspitani mladi ljudi i kod njih uopste ne prolazi taj priglupi stos na koji se hvataju 'ljudi-ovcice' to jest religija (katolik, pravoslavac i ostale religije proizvodjaci nacionalizmi, a koji otjera mlade ljude iz Hrvatske, Srbije i BiH vani u potrazi za buducnoscu, poslom i boljim zivotom.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bravo Nole...bečka škola...da barem Hrvati u Srbiji smiju reči da su Hrvati...a ne glumiti Srbe kao Nole...ali jbg...po majci se računa