Na žele ići na prvenstvo: Za igrače nema premija jer se financira vojska
Kamerunska vlada uložila je više milijardi u vojsku koja pokušava spriječiti pobunu u regiji Adamawa koja že stvoriti vlastitu državu Ambazoniju
Komentari 3
Neka FIFA prizna Ambazoniju. Da I Dalic ima koga pobijediti
KA
Cameroon, Nju Jork!
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A lakrdija od igrača a i kupa, igraju svako dvije godine umjesto četiri, infrastruktura natjecanja im je ispod hnl nivoa, a na svjetskom ne mogu ni grupu više proći.