Na tribinama je mijenjala pelene i hranila djecu, jednom je na utakmicu došla s nogom u gipsu
Desetljećima prije svake domaće utakmice Atlético Madrida ostavlja buket cvijeća uz korner zastavicu. Njen ritual, rođen iz divljenja prema jednom igraču, postao je sveti simbol kluba
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0