Monacu protiv Fenerbahčea nije pomogao gol Falcaa, Hapoel neokrznut u Pireju

Falcao
27.07.2016.
u 23:08

Vrijednih 1:1 na gostovanjima su izvukli Celtic (kod Astane) te Kopenhagen (kod Astre)

U srijedu je odigrano šest utakmica 3. pretkola Lige prvaka, a u najboljoj situaciji uoči uzvrata je Legia koja je kao gost s minimalnih 1:0 pobijedila Trenčin golom Nikolics.

Do domaćih 2:1 pobjeda stigli su Rosenborg i Fenerbahče. Norvežani su bili bolji od APOEL-a golovima Gytkjaera i Skjelvika, dok je Cipranima nadu u uzvratu dao Efrem, piše Goal.com.

Turska momčad je na krilima Emenikea, koji je pogađao u 39. i 61. minuti slavila protiv Monaca. Za "kneževe" je zabio Falcao u 42. minuti. Danijel Subašić nije konkurirao za momčad Monaca.

Vrijednih 1:1 na gostovanjima su izvukli Celtic (kod Astane) te Kopenhagen (kod Astre).

Olympiakos je kod kuće odigrao samo 0:0 protiv Hapoela iz Beer Sheve.