Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 27
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Lukina reakcija
Povratak na članak

Modrićeva odvjetnica: 'Njegova je savjest mirna. Govori da nije počinio kazneno djelo i kod toga ostaje'

"Dvaput se o istom ne može raspravljati. Općinski kazneni sud u Zagrebu je donio rješenje kojom je odbacio optužnicu, a Županijski sud u Zagrebu je to odbio i potvrdio rješenje", kazala je odvjetnica Luke Modrića, Laura Valković.

Komentari 11

SI
Sirmen80
17:57 30.06.2023.

Neka pati koga smeta Modrić je legenda.

VL
Avatar Miloradova pudlica
Miloradova pudlica
19:25 30.06.2023.

Bog, Hrvati i Luka Modrić.

VL
MA
madmaximo
19:41 30.06.2023.

1991. su ubili Modrićevo zlato, djeda Luku Modrića, a sad žele ubiti naše zlato, Luku Modrića ... ali za*ebali ste se, nećete uspjeti jer LUKA MODRIĆ je HRVATSKA

VL
DE
derin
19:40 30.06.2023.

Neka samo iziđe na sud i iznese istinu izgleda, može postati heroj nacije.

VL
PR
prajdali100
21:06 30.06.2023.

Koji je gnu iz Osijeka odlučio popljuvati najboljeg hrvatskog veleposlanika? Sramota.

VL
DU
Deleted user
18:01 30.06.2023.

Luka Modrić je bio u klubu isto kao što je netko drugi zaposlenik u nekoj firmi. Kad radnik potpiše Ugovor o radu, Ugovor o izaslanstvu u neku drugu državu, Ugovor o iznajmljivanju radnika i sl., svojim potpisom snosi posljedice isključivo za sebe, a radi napisanog u tom istom Ugovoru, a ne za državu. Sve ono što se zakonski mora platiti, plaća firma u ime radnika. I nikako drugačije. Kako je sada moguće da država u ovom slučaju za bilo što tereti Luku Modrića? Što je ovo? Zar u ovoj državi nema pravnika koji bi nama, hrvatskom narodu, protumačio zašto je u slučaju Luke Modrića naopako u odnosu na ostale?

VL
SA
sani2
21:48 30.06.2023.

Znači li to da je sada na sudu dovoljno reči “moja savjest je mirno” i ideš kući? Ili možda “priznajem samo sud moje partije, pardon HNS-a”?

VL
OB
obican
19:13 30.06.2023.

Sinkopa

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.