Luka Modrić
16.02.2014.
u 19:01

Modrić je zabio treći gol u 66. minuti na asistenciju Marcela.

Luka Modrić zabio je gol Getafeu u 24. kolu španjolskog prvenstva! Real je slavio s 3:0, a hrvatski je veznjak u 66. minuti stavio "točku na i".

Marcelo je dodao loptu Modriću koji se nalazio na 25 metara i preciznim udarcem poslao loptu u donji lijevi kut vratara Moye. Luki je to bio prvi pogodak u Primeri ove sezone, a drugi ukupno nakon što je zabio Kopenhagenu u Ligi prvaka. Naš je veznjak u 75. minuti dobio žuti karton, a pet minuta kasnije svoje mjesto ustupio Illarramendiju.

Protiv Getafea nije mogao igrati Cristiano Ronaldo koji odrađuje kaznu zbog suspenzije, ali izostanak najboljeg igrača svijeta nije smetao realovcima. Prvi gol zabio je Jese u petoj, a na 2:0 povisio je Benzema u 27. minuti.

Debiju za Getafe nadao se i nekadašnji dinamovac Sammir, ali je Brazilac čitavu utakmicu bio na klupi.

Real se ovom pobjedom izjednačio s Atleticom i Barcelonom koji imaju po 60 bodova, dok je Getafe 15. momčad lige.