Modrić ostaje bez Zlatne lopte?! Ronaldo opet loš gubitnik
Hoće li hrvatski veznjak kompletirati hat-trick bit će poznato 3. prosinca na velikoj gala večeri u Parizu.
Komentari 65
E moj Matija izgleda da je dava odnio i zadnje miligrame mozga, kako covjek moze ostati bez neceg sto nikad nije imao?
Matija,ajde prestani biti zavidan i jalan. Šteti zdravlju
MM i ti si jedan od onih koji jedva čekaju da "susjedu crkne krava". Modrić se više nego dokazao a svoje insinuacije na njegov račun su slika i prilika tvoje profane osobnosti.
Francuzi su pitali VL da provjeri kakvo je mjenje u HR u svezi Modrica .Briga njih za Modrica kad su skupa sa svim novinama vikali na sav glas drzte lopova i HNS je mafija .Zato javno i glasno Modric jee njabolji ove godine i tocka .
Dobitnim bi mogao biti Majdak ili bilo koji gorila iz ZOO-a!
Francuzi "razmišljaju"domoljubno !!!!!
ma kakav varan, onda bolje kante ako već mora biti francuz
Zlato je nepotrebno jer ne moze pokazati sjaj Luke Modrića na terenu. On je ikona dodavanja i driblanja. Nema mu ravna. Mozda dijamantna lopta
A s čim se vi zamarate.....
.....dobije li Modrić zlatnu loptu, bit će to zasluženo !, pak najbolji nogometas na svijetu je Messi ! tu nema dvojbi.....Messi je to bio i prošle i pretprošle a i ove godine te svakako i slijedece godine ...........Messi je Messi ....
pa jučer ste pisali da je Lukica pobednik???
Zasto Mbappe,,,je igracina al nije zasluzio......ako Luka ne dobije onda bi Varane po meni bio taj koji bi trebao dobit nagradu....
pa kad nobela dobijaju ratni zločinci tipa obame, što ne bi i luka dobio nagradu zlatnu loptu... tako će napokon prestati pritisak na napadače, golgetere, jer svi znamo da nogomet nisu samo golovi, pobjede, već maestralno dodavanje svojem golmanu ili najbližem suigraču. asistencije iz kojih padaju golovi očito ne bi smjele imati težinu, jer... oni koji zabijaju golove nisu najvažniji! c ronaldo je igračina, golgeter rasni, kao i griezman, neymar, mbape... i ovo što sad rade ove organizacije koje se razbacuju nagradama, rade jako krivo. ovo je postalo kazalište tipa dodjeljivanja nagrada u turizmu, gdje jedan turistička organizacija drugoj dodjeljuje nagradu, ova joj vraća na svojim dodjelama, i tako cijela rh je premrežena nagradama. nek uživa luka, u godini kad nije bio najbolji strijelac, najbolji dodavač, kad mu je klub osvojio lp, a da nije gol dao, niti najbolji igrač bio, kad je repka bila druga na sp, što je izniman uspjeh.... bit će teško ovo ponoviti...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
au stosu ovi jadnici veseli stoje Luka izgubija zlatnu loptu mara davam onaj propali minister srema festu za slavlje vi kao i onaj propali minister sporta i kulture volite samo Hrvatku k UUUUUUUUUUnu sve ostalo mrzite kao onaj vas znate ostalo mrzite kao onaj vas znate velikan stase zabija u auto ispred sebe a stacec zagledase covje u registarsku tablicu ka ugleda na njo Hrvatski Grb pa povice kome to zeza cacamise borija protiv tog Grba i unistijaga mogu i ja buuuuuuuuuuuuuum